Сучасний кримінальний процес країн Європи

(0)
Артикул: 14900
Сучасний кримінальний процес країн Європи

Смотреть содержание

Автор
Савченко В.А., ещё 2
Издательство
Право
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У виданні досліджено різні національні типи кримінального процесу окремих європейських держав з метою надання можливості читачеві їх порівняти: Англія й Уельс, німецькомовні держави (Австрія, Німеччина та Швейцарія), Франція, Іспанія, Італія, держави колишнього «соціалістичного табору»... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У виданні досліджено різні національні типи кримінального процесу окремих європейських держав з метою надання можливості читачеві їх порівняти: Англія й Уельс, німецькомовні держави (Австрія, Німеччина та Швейцарія), Франція, Іспанія, Італія, держави колишнього «соціалістичного табору» (Болгарія, Польща), країни Балтії (Латвія, Литва), східноєвропейські держави (Білорусь, Молдова). У роботі також висвітлюються загальні положення сучасного кримінального процесуального права в Європі і питання його гармонізації в рамках Європейського Союзу.

Нормативні правові акти використані станом на 1 липня 2018 р.

Для науковців, викладачів, студентів та аспірантів юридичних закладів вищої освіти, практичних працівників.

Предисловие

Сучасне кримінальне судочинство піддається перманентній зміні і реформуванню, перебуває в пошуку оптимального балансу інтересів держави, суспільства та окремих учасників кримінального процесу, прагне йти в ногу з науково-технічним прогресом.

В останні роки у кримінальному процесі з’явилися нові інститути: досудова угода про співпрацю, дізнання у скороченій формі та ін. Такі новації часто ґрунтуються на досвіді законодавчого регулювання та правозастосування, відомому іноземному кримінальному процесуального праву. У зв’язку з цим незаперечною є актуальність вивчення кримінального судочинства зарубіжних держав.

Крім того, в сьогоднішньому відкритому світі зі зростанням міжнародної складової і так званого іноземного елемента у сфері боротьби зі злочинністю фахівцю-юристу закономірно потрібні знання, що виходять за межі національного правового поля, в тому числі і інституту міжнародної правової допомоги. А останній, до речі, допускає при дотриманні певних умов можливість застосування іноземного кримінального процесуального права у вітчизняному процесі. Знання стану сучасного кримінального процесуального права дозволяє підтримувати активне спілкування із зарубіжними колегами, засноване на вмінні і готовності розуміти один одного, зіставленні схожих правових інститутів і потенціалі вироблення взаємоприйнятних підходів.

Це видання має на меті заповнення наявної прогалини актуальною навчальною та монографічною літературою у сфері кримінального процесу сучасних зарубіжних держав. Автори вибрали досить різні національні типи кримінального процесу в рамках Європи для надання можливості читачеві їх порівняння: Англія і Уельс, німецькомовні держави (Австрія, Німеччина та Швейцарія), Франція, Іспанія, Італія, держави колишнього «соціалістичного табору» (Болгарія, Польща), балтійські держави (Латвія, Литва), східноєвропейські держави (Білорусь, Молдова).

В роботі також висвітлюються загальні положення про сучасний стан кримінального процесуального права в Європі, а також питання його гармонізації в рамках Європейського Союзу. Книга буде корисною як студентам-юристам, які вирішили отримати більш фундаментальні знання з дисципліни «Кримінальний процес», аспірантам, які активно оперують порівняльно-правовим методом дослідження, так і практичним працівникам, що зустрічаються з іноземним правом у сфері кримінального процесу або беруть участь у законотворчому процесі.

Безсумнівний інтерес робота повинна представляти і для досвідчених вчених-процесуалістів, які бажають отримати базову інформацію, що стосується основних інститутів кримінального процесуального права, що склалися в зарубіжних європейських державах.

Авторами використані останні редакції кримінальних процесуальних законів аналізованих держав, а також підручники, посібники, довідники та інші актуальні літературні джерела мовою оригіналів.

Василь Васильович Луцик
кандидат юридичних наук, доцент

Вадим Ігорович Самарій
кандидат юридичних наук, доцент

Характеристики
Автор
Савченко В.А., Луцик В.В., Самарін В.І.
Издательство
Право
Тип издания
Монография
Год издания
2018
Количество страниц
792
ISBN
978-966-937-440-0
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог