Теоретичні основи класифікації запитань у криміналістиці

(0)
Артикул: 13292
Теоретичні основи класифікації запитань у криміналістиці

Смотреть содержание

Автор
Шепітько В.Ю.
Издательство
Право
Год издания
2008
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Монографія присвячена створенню науково обгрунтованої класифікації запитань та визначенню можливостей їх застосування в процесі спілкування слідчого (судді) та інших учасників кримінального процесу, спряованого на отримання доказової інформації. Проаналізовано наукові підходи до визначення... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографія присвячена створенню науково обгрунтованої класифікації запитань та визначенню можливостей їх застосування в процесі спілкування слідчого (судді) та інших учасників кримінального процесу, спряованого на отримання доказової інформації. Проаналізовано наукові підходи до визначення сутності запитання, досліджено інформаційну структуру й особливості постановки та формулювання запитань, їх ситуаційну залежність, функції у системі слідчих дій.

У монографії розглянуто різні підходи до проблеми розуміння та формулювання запитань (лінгвістичний, філософський, логічний, психологічний та криміналістичний), проведено ретельний аналіз ознак запитання та запропоновано його визначення; встановленно місце запитання в структурі криміналістичної тактики. Ви значено його інформаційну структуру, що складається з вербальної складової, яка відображає змістовну частину запитання та обумовлена низкою обєктивних та субєктивних чинників, й невербальної складової, що проявляється в регулюванні процессу безпосередньої взаємодії сторін шляхом діагностики емоційного стану та психологічних особливостей співрозмовника й виражається за допомогою паралінгвізмів, міміки, жестикуляції тощо. Визначено місце запитання у механізмі психологічного впливу.

Емпіричну базу монографічного дослідження склали результати вивчення та аналізу 100 протоколів допиту свідків та обвинувачених за спеціально розробленою анкетою щодо різних категорій кримінальних справ, а також результати анкетування та інтервювання 200 слідчих органів прокуратури та слуюби безпеки України.  

Розраховано на науковцій, викладачів, студентів, працівників правоохоронних органів. 

Характеристики
Автор
Шепітько В.Ю.
Издательство
Право
Год издания
2008
Количество страниц
144
ISBN
978-966-458-015-8
Переплет
мягкий
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог