Black Friday

Участь України в міжнародних організаціях. Правова теорія і практика

(0)
Артикул: 13672
Участь України в міжнародних організаціях. Правова теорія і практика

Смотреть содержание

Автор
Кулеба Д.І.
Издательство
Фенікс
Год издания
2007
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії досліджений механізм участі України в міжнародних організаціях в контексті їхнього розвитку та еволюції відносин з людьми і державами. У цього зв’язку з’ясовуються питання міжнародної правосуб’єктності, механізму її реалізації державами шляхом участі в міжнародних організаціях, а... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії досліджений механізм участі України в міжнародних організаціях в контексті їхнього розвитку та еволюції відносин з людьми і державами. У цього зв’язку з’ясовуються питання міжнародної правосуб’єктності, механізму її реалізації державами шляхом участі в міжнародних організаціях, а також особливості їх впливу на національні правові системи. Розглядаються історія та сучасний стан основних складових цього механізму в Україні, найбільш значущі приклади її участі в конкретних організаціях (Ліга Націй, ООН, СНД, МКС, ЄЕП, НАТО, ЄС тощо).

Для студентів, дипломатів, наукових і практичних працівників у сфері міжнародного права, міжнародних відносин та зовнішньої політики, а також усіх тих, хто цікавиться проблематикою участі України в міжнародних організаціях. 

Предисловие

У цієї книги два основних завдання. Перше — пояснити на прикладі України механізм участі держав в міжнародних організаціях. Друге — висвітлити пласт вітчизняної наукової думки, україністики, правової та дипломатичної практики, пов’язаної з функціонуванням цього механізму.

Вся робота грунтується на цінності кожної частки людського знання, кожної теорії, здобутої виснажливою працею поколінь. Водночас вона є спробою осягнути міжнародно-правову реальність так, неначе охоплювані нею явища щойно пізнаються, оскільки, переконаний, немає більшої перешкоди для процесу пізнання та застосування його результатів, ніж неготовність звільнитися від догм, забобонів та координат доцільності.

Ніщо не досконале, і ця книга не є винятком. Все ж сподіваюсь, що вона буде цікавою і практично корисною. Прекрасно, якщо прочитане стане імпульсом для подальших досліджень, адже на усіх наступних сторінках зібрано багато доктринальних думок, офіційних позицій та відповідей на питання, але ще більше залишилося поза їхніми межами.

І про головне. Було б вкрай несправедливо з мого боку не висловити глибоку вдячність усім місцям, подіям, текстам та людям, які, можливо, іноді й не підозрюючи про це, надихали мене та підтримували у написанні цієї роботи, а також тим, хто тримає її зараз в руках, за увагу та розсудливість. Дякую вам.

Характеристики
Автор
Кулеба Д.І.
Издательство
Фенікс
Год издания
2007
Количество страниц
304
ISBN
978-966-8935-02-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог