Унікальний посібник з кримінального права України

(0)
Артикул: 13466
Унікальний посібник з кримінального права України

Смотреть содержание

Автор
Киричко В.М.
Издательство
Право
Год издания
2015
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Посібник є унікальним науково-практичним виданням, яке не має аналогів за системно-структурним викладенням інформації про зміст Кримінального кодексу України, усіх змін до нього, роз’яснень його норм Верховним Судом України та Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Посібник є унікальним науково-практичним виданням, яке не має аналогів за системно-структурним викладенням інформації про зміст Кримінального кодексу України, усіх змін до нього, роз’яснень його норм Верховним Судом України та Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ, додаткових нормативних і роз’яснювальних матеріалів. Розроблені автором шляхом аналітичної обробки інформації конкретизовані постатейні покажчики, які включають у себе понад 4000 приписів, дозволяють читачам швидко отримати необхідну інформацію без звернення до інших джерел.

Для суддів, прокурорів, слідчих та інших працівників правоохоронних органів, адвокатів, інших практикуючих юристів, науковців, викладачів, аспірантів та студентів юридичних вищих навчальних закладів і всіх інших осіб, яким необхідна інформація про Кримінальний кодекс України та практику його застосування.

Предисловие

Посібник названий автором унікальним з метою привернення уваги читачів до того, що за своїм системно-структурним викладенням матеріалу з кримінального права України він єдиний у своєму роді і подібних посібників узагалі не було і немає.

По-перше, унікальність посібника визначається змістом наявної в ньому авторської інтелектуальної складової. Зокрема, це авторське рішення щодо системно-структурного викладення інформації, конкретизовані постатейні покажчики, основані на авторській аналітичній обробці інформації, авторські узагальнення та пояснення. Як результат, посібник дозволяє читачам отримати відповідь на багато питань стосовно змісту Кримінального кодексу України (КК) швидше, ніж з інших джерел, включаючи існуючі електронні правові бази даних.

По-друге, посібник надає його читачам нові можливості щодо отримання інформації, поданої в такій формі, яка позбавляє необхідності виконання значної за обсягом роботи для отримання такої самої інформації з інших джерел. Так, у посібнику можна відразу ознайомитися з текстом усіх змін до будь-якої статті КК окремо (у тому числі тих, що втратили чинність), інформацією про їх публікації, дати набрання чи втрати чинності, узагальненою інформацією про зміни в окремій статті та в КК у цілому, роз’ясненнями Пленуму Верховного Суду України та Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ стосовно кожної статті КК окремо та ін.

По-третє, посібник заряджений позитивною творчою енергією, оскільки само бажання його створення виникло через усвідомлення великих труднощів для юристів та інших громадян, викликаних надзвичайно великою кількістю законодавчих змін, внесених до КК. Увесь творчий процес його підготовки супроводжувався відчуттям задоволення особливого роду – від усвідомлення необхідності і корисності роботи для багатьох її майбутніх читачів, які, відчувши полегшення, відгукнуться доброю і вдячною думкою. Саме такі відгуки були на видання посібника (Практичний посібник з кримінального права України. – Х. : ФІНН, 2010. – 720 с.), порівняно з яким дане видання є доповненим та вдосконаленим.

Характеристики
Автор
Киричко В.М.
Издательство
Право
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2015
Количество страниц
1080
ISBN
978-966-458-867-3
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1.2 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог