Вогнепальна зброя: сучасний стан обігу зброї в Україні

(0)
Артикул: 15138
Вогнепальна зброя: сучасний стан обігу зброї в Україні

Смотреть содержание

Автор
Меше О.П.
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У підручнику розглянуто питання про обіг вогнепальної зброї в Україні, розкрито зміст сучасного поняття вогнепальної зброї, подано класифікацію зброї та описано процедуру її дослідження під час розслідування злочинів.  Висвітлено питання про незаконний обіг вогнепальної зброї та її... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У підручнику розглянуто питання про обіг вогнепальної зброї в Україні, розкрито зміст сучасного поняття вогнепальної зброї, подано класифікацію зброї та описано процедуру її дослідження під час розслідування злочинів. 

Висвітлено питання про незаконний обіг вогнепальної зброї та її застосування.

Розраховано на бакалаврів, магістрів, аспірантів юридичних спеціальностей закладів вищої освіти; може бути корисним викладачам, науковцям, співробітникам органів правопорядку, юристам та всім, хто цікавиться питанням зброєзнавства.

Предисловие

Сучасні соціально-економічні перетворення, що відбуваються в Україні, супроводжуються кількісними і якісними змінами злочинності – виявами нових злочинів, у тому числі з використанням зброї.

Вчинення злочинів з використанням різних видів зброї – явище буденне для багатьох регіонів нашої держави. Зростає кількість актів тероризму, вбивств, розбійних нападів, які вчиняються через злочинний перерозподіл державного та суспільного майна, ринків збуту, зон кримінального впливу тощо. З 2014 р. значно зросла озброєність не тільки кримінального середовища, а й цивільного населення. Криміногенна ситуація в Україні залишається складною й напруженою. Це випливає не лише з показників статистики, а й з конкретних фактів, що характеризують як кількісні, так і якісні аспекти такого становища, підкреслюють його гостроту та загрозу, яку вона несе нашому суспільству, кожному громадянину.

Географічне розташування України на сході Європи зручне для транзиту контрабандної зброї й боєприпасів як у Росію, Білорусь та Молдову, в країни західної та східної Європи, так і навпаки. Події в Автономній Республіці Крим та на сході України відкрили нові можливості для багатьох осіб поставляти зброю на мирні території. Окремо велику стурбованість викликає ставлення до зберігання зброї у військових частинах нашої країни. Реальна кількість фактів крадіжок та розбою значно більша, ніж вказано у статистичних даних, оскільки з різних причин реєструють тільки очевидні злочини даної категорії.

Неочевидні злочини залишаються латентними та виявляються правоохоронними органами лише при розкритті інших злочинів, що вчиняються із використанням вогнепальної зброї. Організована та професійна злочинність починає домінувати у кримінальному середовищі. Особлива жорстокість скоєння злочинів, формування Від автора 6 типу нових злочинних авторитетів, значні матеріальні цінності, які знаходяться в їх розпорядженні, висока технічна озброєність злочинних формувань – ось далеко не повний перелік ознак сучасної української злочинності, явища, що перетворилося в серйозну загрозу суспільству і, як наслідок, державі.

Органи внутрішніх справ (ОВС), як відомо, займають у системі держав‑ них інституцій своє специфічне місце. Вони працюють над створенням сприятливого правового клімату, що забезпечив би успішну реалізацію курсу, котрий був би спрямований на розбудову демократичного суспільства та економічно сильної держави. Це викликає необхідність пошуку нових рішень і активних заходів для вирішення проблем удосконалення діяльності правоохоронних органів щодо захисту прав та свобод людини і громадя‑ нина, реформування правоохоронних органів, охорони правопорядку та забезпечення суспільної безпеки. Безумовно, наука, яка вивчає злочинність і заходи боротьби з нею, не може залишатися осторонь від вирішення цього завдання.

Вогнепальну зброю та її властивості можливо пізнати тільки досліджуючи її. Значне місце у дослідженні зброї займає криміналістика, соціальною функцією якої є озброєння органів розслідування і правосуддя сучасними методами пошуку істини.

Пріоритетним напрямом досліджень на сучасному етапі є судово-балістичні експертизи, дослідження вогнепальної зброї та бойових припасів до неї, особливо проведення ідентифікаційних досліджень куль та гільз, які вилучені при огляді місць скоєння злочинів з використанням вогнепальної зброї.

Велика увага в цьому підручнику приділена вогнепальній (вогнестрільній) зброї, яка буде розглядатися крізь призму її дослідження, сучасного обіу зброї в Україні та відповідальності за «незаконний» обіг та використання зброї та, звичайно, на сучасний стан та перспективи розвитку легалізації вогнепальної зброї в Україні.

Характеристики
Автор
Меше О.П.
Издательство
Право
Тип издания
Учебник
Год издания
2019
Количество страниц
206
ISBN
978‑966‑937‑563‑6
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог