• Главная
 • Военное право
 • Застосування озброєння іноземного виробництва у Збройних Силах України (інструкції з використання). Частина 1 (стрілецьке озброєння)

Застосування озброєння іноземного виробництва у Збройних Силах України (інструкції з використання). Частина 1 (стрілецьке озброєння)

(0)
Артикул: 4665
Застосування озброєння іноземного виробництва у Збройних Силах України (інструкції з використання). Частина 1 (стрілецьке озброєння)

Смотреть содержание

Издательство
ЦУЛ
Год издания
2022
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Посібник щодо застосування озброєння іноземного виробництва у Збройних Силах України (частина 1 стрілецьке озброєння) призначений для використання підрозділами Збройних Сил України та іншими складовими сектору безпеки та оборони.  Під час захисту незалежності та суверенітету Держави... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
230 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Посібник щодо застосування озброєння іноземного виробництва у Збройних Силах України (частина 1 стрілецьке озброєння) призначений для використання підрозділами Збройних Сил України та іншими складовими сектору безпеки та оборони. 

Під час захисту незалежності та суверенітету Держави від російської агресії Збройні Сили України отримали озброєння, яке використовується Збройними Силами іноземних держав. 

Метою видання Посібника є узагальнення відомостей про озброєння, яке надане іноземними партнерами, доведення до користувачів особливостей підготовки озброєння до застосування та його порядок застосування за призначенням. 

Посібник включає в себе технічний опис та настанови з експлуатації стрілецького озброєння. 

Посібник розроблений на підставі відкритої інформації, матеріалів наданих іноземними партнерами та практичного досвіду відповідних інструкторів під загальною редакцією фахівців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. 

Під час експлуатації зброї треба дотримуватись загальних правил безпеки при поводжені зі стрілецькою зброєю та боєприпасами з врахуванням особливостей будови конкретного зразка.

Характеристики
Издательство
ЦУЛ
Иллюстрации
черно-белые
Год издания
2022
Количество страниц
169
ISBN
978-611-01-2711-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
200
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог