Становлення та розвиток науки європейського права в Україні

(0)
Артикул: 153505
Становлення та розвиток науки європейського права в Україні

Переглянути зміст

Автор
Смирнова К.В.
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2017
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

До ювілейної колективної монографії увійшли статті учнів та близьких колег професора В. Муравйова, який започаткував й розвиває науку європейського права в Україні. Статті присвячені питанням європейського права та його співвідношення з міжнародним та національним правом, актуальним питанням... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
650 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

До ювілейної колективної монографії увійшли статті учнів та близьких колег професора В. Муравйова, який започаткував й розвиває науку європейського права в Україні. Статті присвячені питанням європейського права та його співвідношення з міжнародним та національним правом, актуальним питанням розвитку права Європейського Союзу, правового регулювання процесів європейської інтеграції України. 

Висвітлюються питання новітнього розвитку права Європейського Союзу та його впливу на правопо-рядки третіх країн. Особлива увага приділяється питанням імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Для науковців, викладачів, студентів, аспірантів, слухачів вищих навчальних закладів, державних службовців та всіх фахівців у сфері міжнародного та європейського права.

Передмова

Щиро і сердечно вітаю шанованого юриста-міжнародника, професора Віктора Івановича Муравйова з нагоди славного життєвого ювілею.

Завдяки йому сьогодні можна говорити про поступальне утвердження вітчизняної доктрини європейського права. Особливо хотілося б виокремити внесок вченого в теоретичні засади міжнародно-правового регулювання процесів інтеграції в Європі, а також розробку та реалізацію європейської інтеграційної зовнішньої політики України.

Життєвий і творчий шлях Віктора Івановича Муравйова нерозривно пов’язаний з нашим Інститутом. Він заклав фундамент формування Школи європейського права в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Праці вченого стали теоретичним підґрунтям для дослідження юридичної природи Європейського Союзу. Ним досліджені структура і система права Євросоюзу, проблема взаємодії цього права з міжнародним і внутрішнім правом держав-членів, проаналізована екстериторіальна дія права ЄС, визначені способи його впливу на внутрішні правопорядки третіх країн та окреслені наслідки даного процесу для створення передумов європейської інтеграції, а також питання гармонізації внутрішнього законодавства держав-членів Союзу та третіх країн з правом Європейського Союзу.

Професор В.І. Муравйов активно залучається до практичної роботи в рамках участі України в міжнародних європейських інституціях. Особливо хотілося б відзначити нещодавній Указ Президента України про призначення В.І. Муравйова одним з представників в арбітражні групи між Україною та Європейським Союзом.

Переконаний, що найкращим підтвердженням непересічного внеску професора В.І. Муравйова в розвиток європейського права є глибока повага колег, а також його учнів, які взяли участь у підготовці цього колективного монографічного видання, розвиваючи його науковий доробок.

Висловлюючи вдячність професору В.І. Муравйову за його невтомні зусилля із розвитку європейського права, приведення у відповідність з ним внутрішнього законодавства України, хочеться побажати ювілярові міцного здоров’я, творчої наснаги й натхнення для реалізації нових наукових проектів.

Директор
Інституту міжнародних відносин
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
В.В. Копійка

Характеристики
Автор
Смирнова К.В.
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2017
Кількість сторінок
504
ISBN
978-966-928-190-6
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог