Цивільний процес. Підручник

(0)
Артикул: 14986
Цивільний процес. Підручник

Переглянути зміст

Автор
Васильєв С.В.
Видавництво
Алерта
Рік видання
2019
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Підручник підготовлено відповідно до програми навчальної дисципліни «Цивільний процес» для юридичних вищих навчальних закладів і факультетів.  У ньому знайшли висвітлення всі інститути цивільного процесуального права України, які становлять його систему. Підручник розрахований на... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
500 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Підручник підготовлено відповідно до програми навчальної дисципліни «Цивільний процес» для юридичних вищих навчальних закладів і факультетів. 

У ньому знайшли висвітлення всі інститути цивільного процесуального права України, які становлять його систему.

Підручник розрахований на студентів-юристів для підготовки до заліків та іспитів з цивільного процесу.

Передмова

Курс цивільного процесу має основоположне значення у зв’язку з тим, що він відноситься до циклу фундаментальних навчальних дисциплін у програмі вищої юридичної освіти і впливає на формування професійного рівня юриста.

Цивільний процес - досить складна учбова дисципліна.

Труднощі її вивчення обумовлені, на наш погляд, наступними обставинами:

- знайомство з цивільним процесом слід починати тільки після вивчення дисциплін приватної спрямованості (цивільне, сімейне, трудове право). Це пов’язано з тим, що цивільним процесом регламентується тільки процедура розгляду і вирішення цивільних справ, тобто вказане право у більшості випадків не розкриває склад учасників справи, особливості доказування та доказів по справі, всі ці питання регулюють матеріально-правові галузі права;

- всі теми учбового курсу тісно взаємозв’язані один з одним, володіють системністю і внутрішньою логікою. Тому при вивченні питань Особливої частини цивільного процесу слід постійно звертатися до тем, вивчених в рамках його Загальної частини. Отже потрібна строга послідовність у вивченні передбаченого програмою учбового матеріалу;

- як і всі юридичні дисципліни, цивільний процес певною мірою має абстрактний характер, що посилюється широким використанням в законодавстві оцінних категорійю;

- якісне вивчення курсу цивільного процесу неможливе без належної самостійної роботи по засвоєнню першоджерел: матеріалів судової практики, рекомендацій вищий судових органів України, правових позицій Конституційного Суду України.

Мета підручника - виробити у студента вірне уявлення про всі основні процесуальні явища, про ті правові поняття, якими оперує цивільне процесуальне право: суть цивільного процесуального права, специфіка процесуальних правовідносин, права і обов’язки осіб, які приймають участь у справі, стадії процесу тощо.

Підручник не є коментарем чинного законодавства, хоча в ньому неминуче містяться роз’яснення чинних процесуальних норм. Тому у пропонованій книзі автор намагається у конкретизованому (стислому) вигляді викласти інформаційний матеріал про основоположні категорії і поняття цивільного процесуального права з використанням прикладів правозастосовчої судової практики.

Багатолітній досвід викладання автором курсу цивільного процесу студентам юридичних вузом свідчить про ефективність такої форми надання учбового матеріалу.

Характеристики
Автор
Васильєв С.В.
Видавництво
Алерта
Тип видання
Підручник
Рік видання
2019
Кількість сторінок
506
ISBN
978-617-566-511-4
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
1.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог