• Головна
 • Кримінальне право та процес
 • Військові кримінальні правопорушення: Розділ ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини, Верховного Суду України, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів. Видання третє

Військові кримінальні правопорушення: Розділ ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини, Верховного Суду України, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів. Видання третє

(0)
Артикул: 5351

Переглянути зміст

Автор
Туркот М.С., ще 8
Видавництво
Норма права
Рік видання
2023
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Настільна книга кожного військовослужбовця! Станом на 2 травня 2023 року. В укладанні видання взяли участь визнанні фахівці у воєнній та оборонній сфері - практичні працівники. У третьому, перепрацьованому та доповненому виданні науково-практичного посібника міститься характеристика... Читати далі

Інші видання

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Гонорар автора надсилається ЗСУ
Є в наявності
780 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Настільна книга кожного військовослужбовця! Станом на 2 травня 2023 року. В укладанні видання взяли участь визнанні фахівці у воєнній та оборонній сфері - практичні працівники.

У третьому, перепрацьованому та доповненому виданні науково-практичного посібника міститься характеристика військових кримінальних правопорушень, передбачених Розділом ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України з урахуванням змін і доповнень, внесених законами України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей несення військової служби в умовах воєнного стану чи в бойовій обстановці», «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та інших законів України щодо врегулювання окремих питань діяльності Національної поліції України під час дії воєнного стану».

Проаналізовано зміст понять «бойовий імунітет», «застосування командиром заходів фізичного впливу», «застосування зброї», що може бути використано у правозастосовній діяльності.

З урахуванням змін у військовому законодавстві окрему увагу приділено визначенню суб’єкта військових кримінальних правопорушень, проблемним аспектам кваліфікації самовільного залишення військовослужбовцем військової частини або місця служби, відмежування цього діяння від дезертирства та ухилення від військової служби шляхом самокалічення або іншим способом, невиконання наказу тощо.

Видання додатково доповнено постатейними матеріалами з практикою Європейського суду з прав людини, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів. Укладачами запропоновано перелік нормативно-правових актів у сфері національної безпеки і оборони України, серед яких ті, що прийняті у 2023 році. Ці матеріали, що містять посилання на джерела Міжнародного гуманітарного права опрацьовано, систематизовано та розміщено в тексті стосовно кожної норми, передбаченої розділом ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України.

З метою швидкого та зручного доступу користувачів до нормативно-правових актів та судових рішень, надання можливості застосовувати їх у новітній редакції, у виданні використовуються QR-коди.

Посібник буде корисним для військовослужбовців, суддів, прокурорів, слідчих, студентів і викладачів закладів вищої освіти, так само усіх, хто цікавиться військовим законодавством України.

Характеристики
Автор
Туркот М.С., Столітній А.В., Шмаленя С.В., Рябенко Г.М., Хоменко О.М., Шошура А.П., Личик С.Я., Александров В.М., Вдовитченко В.О.
Видавництво
Норма права
Тип видання
Практичний посібник
Рік видання
2023
Кількість сторінок
508
ISBN
978-617-7850-68-6
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.8 кг
Формат
170х240 мм
Наклад
500
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог