Військові медики на полі бою

1.8 (4)
Артикул: 4644

Переглянути зміст

Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2022
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Тактична медицина — це надання допомоги на догоспітальному етапі націлене передусім на усунення попереджуваних причин смерті, за принципами, що враховують загрозу від бойових дій чи активного стрільця. Нині триває перехід української армії на стандарти НАТО, в тому числі — і в... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
320 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (1)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Тактична медицина — це надання допомоги на догоспітальному етапі націлене передусім на усунення попереджуваних причин смерті, за принципами, що враховують загрозу від бойових дій чи активного стрільця. Нині триває перехід української армії на стандарти НАТО, в тому числі — і в тактичній медицині. Разом з тим, було б дивним очікувати, що в підходах до такмеду не лишилося радянських пережитків, які більше шкодять, ніж допомагають. Каска і бронежилет захищають стрільця у більшості випадків. Допомога при кровотечах з кінцівок надається за допомогою турнікету, який має розміщуватись в аптечці, яка розташовується на розвантажувальному жилеті у визначеному командиром підрозділу місці. Допомога пораненому надається за допомогою його персональних медичних засобів. Військовослужбовець повинен володіти навичками накладення турнікету, але ніколи не повинен віддавати свій турнікет, його головне завдання — виконання військового наказу. Інша невідкладна медична допомога надається тактичними медиками. 

Видання розраховане на широкий загал зацікавлених читачів: військовозобов’язаних та військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, органів правосуддя, практикуючих правників, здобувачів вищої освіти, науковців, вчителів загально-освітніх шкіл, які викладають предмет «Захист України», викладачів вищих навчальних закладів тощо. Стане в нагоді під час підготовки військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України, Служби безпеки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Характеристики
Видавництво
ЦУЛ
Тип видання
Практичний посібник
Ілюстрації
чорно-білі
Рік видання
2022
Кількість сторінок
242
ISBN
978-611-01-2700-4
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Військові медики на полі бою
1.8 (4)
Військові медики на полі бою

Видавництво: ЦУЛ

Кількість сторінок: 242

Палітурка: м'яка

Не рекомендовано до покупки, проте заслуговує на перегляд
21 березня 2024 09:19

Коментар:

Вважаю, що книга могла б бути значно кращою, і ось чому я не рекомендую її до покупки:
- Подача матеріалу здається розрізненою і неструктурованою. Створюється враження, що автори зібрали різні частини без належної уваги до логіки чи послідовності, ніби задача написання була розподілена між кількома особами без єдиного бачення.
- Деякі розділи здаються вирваними прямо з навчальних посібників, які зосереджені на практичних навичках, не відповідаючи реаліям або основній темі книги.
- Якість фотографій залишає бажати кращого, з частими випадками, коли зображення важко ідентифікувати, що позбавляє їх інформативності.
- Книга містить чимало мовних помилок та русизмів, що свідчить про відсутність належної редакційної роботи.
- Вона не здається підходящою як для навчальних цілей, так і для професійного вдосконалення в медичній сфері.

Незважаючи на зазначені вище проблеми, я прочитав цю книгу двічі, намагаючись витягти корисну інформацію, яка, на жаль, вимагала доповнення з інших джерел.

З повагою,
Лікар загальної практики.

Іваніна Ілля
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог