Енциклопедія захисту нотаріальної діяльності

(0)
Артикул: 153677
Енциклопедія захисту нотаріальної діяльності

Переглянути зміст

Автор
Поповченко О.І.
Видавництво
Страйд
Рік видання
2020
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У виданні наведено проблемні ситуації, з якими повсякденно стикаються нотаріуси, і шляхи їх вирішення за допомогою адвоката. Зокрема, розглядаються стандартні ситуації, коли нотаріусу надходять запити від Національної поліції, НАЗК, СБУ, ДБР, НАБУ, органів, що здійснюють контроль за... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
777 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У виданні наведено проблемні ситуації, з якими повсякденно стикаються нотаріуси, і шляхи їх вирішення за допомогою адвоката.

Зокрема, розглядаються стандартні ситуації, коли нотаріусу надходять запити від Національної поліції, НАЗК, СБУ, ДБР, НАБУ, органів, що здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства. Наводяться поради, як поводитися нотаріусу, якщо його викликають на допит як свідка у кримінальному провадженні та як підозрюваного, у сфері адміністративного, цивільного та господарського судочинства; неправомірного втручання у професійну діяльність нотаріуса на стадії досудового розслідування; проведення обшуку в приміщенні нотаріальної контори (архіву) або робочого місця приватного нотаріуса. 

Висвітлюються аспекти таємниці досудового розслідування та відповідальності нотаріуса за її порушення, кримінальної та адміністративної відповідальності нотаріуса.

Також наведено певні судові рішення з коментарями та положення норм законодавства, які можуть бути використані нотаріусами для обгрунтування їх правової позиції при спілкуванні з правоохоронцями до моменту залучення адвоката.

Для нотаріусів, реєстраторів, помічників нотаріусів, науковців, суддів, адвокатів, практикуючих юристів, викладачів і студентів юридичних вищих навчальних закладів та факультетів.

Передмова

Номер телефону адвоката Олега Поповченка передається нотаріусами «із рук в руки» понад десятиліття. І він його не змінює, незважаючи на численні звернення із запитаннями (навіть серед ночі): як захистити свої права, документи, нотаріальну таємницю, професійну репутацію, як спілкуватися зі слідчим, яким чином поводитися в суді?

Олег Поповченко має справжній хист до захисту нотаріальної діяльності — унікальний талант, виплеканий на базисі особистого досвіду роботи слідчим, нотаріусом (один з небагатьох, хто став нотаріусом на підставі судових рішень) та адвокатом, окрилений перемогами у серйозних судових процесах.

Зокрема, завдяки своїй наполегливості він відстояв в суді право його дружини працювати нотаріусом на єдиному податку. Крім того, серед знакових можна виділити судові процеси щодо державного мита, податку з прибутку тощо.

У 2008 році Олег став співзасновником адвокатського об’єднання «Нотар Захист Груп», і з того часу захищає інтереси осіб при досудовому розслідуванні та судовому розгляді кримінальних справ.

Олега Поповченка нотаріуси знають як постійного автора публікацій журналу «Мала енциклопедія нотаріуса», лектора Кримських та Клубних зустрічей, співавтора посібників, автора наукових та публіцистичних статей у галузі кримінального процесу, адвокатури, нотаріату, знавця історії та мистецтва, щирого патріота, цікаву та неординарну особистість.

Книга «Енциклопедія захисту нотаріальної діяльності» — систематизована збірка ґрунтовних та ексклюзивних порад, базованих на реальних кейсах. Це концентрат масштабного багаторічного досвіду адвоката, який знає, як захищати нотаріуса.

Раджу не чекати на неординарні події у вашій нотаріальній практиці, а прочитати книгу комплексно, щоб зрозуміти основні ідеї та філософію захисту своїх прав, щоб орієнтуватися в процесуальних питаннях.

Звісно, ви не станете адвокатом, але за потреби зможете надати собі чи колезі «першу швидку допомогу», а також будете правильно формулювати питання своєму адвокату та розмовляти з ним однією мовою.

Характеристики
Автор
Поповченко О.І.
Видавництво
Страйд
Рік видання
2020
Кількість сторінок
448
ISBN
978-966-2009-35-4
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог