Адміністративно-правовий статус поліції охорони

(0)
Артикул: 153884
Адміністративно-правовий статус поліції охорони

Переглянути зміст

Автор
Шкляренко А.М.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2020
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Монографію присвячено комплексному науковому аналізу сутності та особливостей адміністративно-правового статусу поліції охорони, а також окресленню напрямків вдосконалення адміністративного законодавства, норми якого визначають правовий статус даного структурного підрозділу Національної поліції... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
270 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Монографію присвячено комплексному науковому аналізу сутності та особливостей адміністративно-правового статусу поліції охорони, а також окресленню напрямків вдосконалення адміністративного законодавства, норми якого визначають правовий статус даного структурного підрозділу Національної поліції України. 

Визначено, що правові засади діяльності поліції охорони охарактеризовано, як систему нормативно-правових актів, що містять положення, які регламентують роботу зазначеної правоохоронного органу. На підставі аналізу всієї системи правових засад діяльності поліції охорони запропоновано розробити та прийняти окремий нормативно-правовий акт, положення якого встановлювали б особливості діяльності, структуру, принципи та інші аспекти діяльності поліції охорони, як окремої складової частини Національної поліції України.

Монографія може бути корисною для науковців, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти, а також правоохоронців, суддів і юристів-практиків.

Передмова

Становлення та розбудова України як сучасної соціальної, демократичної та економічно розвинутої держави, яка буде функціонувати на засадах зміцнення законності і правопорядку, а також суворого дотримання прав та свобод людини і громадянина, значною мірою залежить від ефективності роботи окремих органів державної влади серед яких чільне місце належить Національній поліції України. На даний центральний орган виконавчої влади покладено досить великий перелік складних завдань, пов’язаних із забезпеченням правопорядку та профілактикою правопорушень в середині держави. А відтак, від ефективності роботи поліції напряму залежить стан правопорядку в цілому, рівень довіри населення до держави та її органів, тощо. Втім, складність завдань, які стоять перед Нацполіцією, обумовлює існування складної організаційної структури даного відомства, в якій важливе місце належить поліції охорони. Остання фактично представляє собою «орган в органі», який також має правоохоронні функції, але виконує їх в межах власної досить вузької компетенції. Разом із тим варто вказати, що на сьогоднішній день, у правовому регулюванні роботи поліції охорони існує низка прогалин та недоліків, наявність яких перш за все обумовлена неякісним законодавчим забезпечення адміністративно-правового статусу даного структурного підрозділу Національної поліції України.

Варто відзначити, що питання адміністративно-правового статусу поліції охорони розглядались поверхнево і лише в розрізі окремих проблематик. Зокрема йому приділяли увагу: А.Н. Арзамаскин, С.О. Баран, Н.М. Баранова, О.І. Безпала, М.А. Бояринцева, В.А. Васильєва, Ю.Б. Власов, В.В. Галунько, Г.М. Глибіна, А.С. Дяченко, О.С. Жидкова, Ю.О. Загуменна, Д.К. Катрич, Ю.М. Кириченко, С.В. Ківалов, О.М. Климчук, А.Н. Костюков, В.С. Куйбіда, М.М. Мазепа, О.В. Маркевич,Р.С. Мельник, О.О. Морозан, О.А. Падалка, В.Н. Парсяк, О.В. Петришин, С.П. Погребняк, І.І. Сенчук, В.М. Сивак, О.А. Ситницька, С.Г. Стеценко, Т.В. Субіна, Н.І. Сулік, І.Я. Терлюк, О.В. Ткаченко, О.П. Угровецький, В.І. Фелик, В.М. Фесюнін, В.Н. Хропанюк, Д.Д. Цабрия, В.В. Шаповал, М.В. Шиленко, Т.П. Яцик, І.І. Яцкевич та багато інших. Разом із тим, незважаючи на чималу кількість наукових розробок, справедливим буде відзначити, що переважна більшість правників досліджували поліцію охорони нерозривно від Національної поліції України, а її адміністративно-правовому статусу увага приділялась лише поверхнево.

Таким чином, недосконалість правового регулювання діяльності поліції охорони, наявність прогалин у чинному законодавстві України, яким визначається правовий статус даного відомства, а також відсутність комплексних монографічних досліджень, присвячених даній проблематиці, обумовлюють актуальність представленої монографії, яка присвячена визначенню сутності та особливостей адміністративноправового статусу поліції охорони в Україні.

Характеристики
Автор
Шкляренко А.М.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2020
Кількість сторінок
212
ISBN
978-966-992-272-4
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог