Адміністративна діяльність органів публічної влади: сучасний стан та перспективи розвитку

(0)
Артикул: 15264
Адміністративна діяльність органів публічної влади: сучасний стан та перспективи розвитку

Переглянути зміст

Автор
Пєтков С.В., ще 2
Видавництво
КНТ
Рік видання
2019
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У представленому навчальному посібнику запропоновано такий механізм адміністративних правовідносин, де адміністративна діяльність органів публічної влади органічно поєднується із загальновизнаною людиноцентристською концепцією відносин громадянина та держави. Основа сучасної трансформації... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
170 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У представленому навчальному посібнику запропоновано такий механізм адміністративних правовідносин, де адміністративна діяльність органів публічної влади органічно поєднується із загальновизнаною людиноцентристською концепцією відносин громадянина та держави.

Основа сучасної трансформації органів публічної влади - звичаї, традиції та надбання українського суспільства. Лише ті механізми, які виникли, розвивались і успішно реалізовувались на відповідній території впродовж віків можуть сприйматись суспільством і не відторгатися, як чужорідний організм.

Навчальний посібник стане в нагоді всім, хто цікавиться проблемами державного управління та адміністративного права -студентам, юристам-практикам та науковцям.

Передмова

Навчальний посібник «Адміністративна діяльність органів публічної влади: сучасний стан та перспективи розвитку» є складовим елементом авторської концепції права, як явища яке у ментальному вимірі може розглядатись як фрактальна матриця. Адміністративне право - один з елементів цілісної системи. Так само як і інші частини права адміністративне право видозмінюється за загальними правилами існування систем, а отже трансформацію адміністративного права можна прогнозувати, аналізувати, обчислювати. І, відповідно знаходити в них певні неузгодженості, усівати протиріччя тощо.

Застосування алгоритмічного методу можливо на всіх рівнях юриспруденції, у науковому вимірі для пізнання сутності правових явищ, у правотворчості для вдосконалення існуючих формул (норм, законів) та доведення нових, у правозастосовній діяльності правоохоронних і судових органів для правильного вирішення спорів, що виникають між різними суб’єктами правовідносин. Так само, як інші науки пізнають навколишній світ за допомогою різних методів, інструментів, реактивів тощо правова наука вивчає відносини в суспільстві. Велика кількість питань залишається за межею нашого пізнання як у природознавчих, так і суспільних галузях. Ми не можемо зі стовідсотковою вірогідністю спрогнозувати наслідки тих чи інших наших дій. Багато питань раніше залишались, інші залишаються поза законом. Те, що раніше було нормальним для суспільства, наприклад зрізання скальпів, нині засуджується. І якщо раніше дії володаря, навіть якщо вони були аморальними, сприймались як прояв Божої волі, нині вони викликають осуд суспільства.

Разом з цим держава має надати громадянам максимальну свободу дій у підприємництві, творчості, духовно-етнічному розвиткові тощо, зменшити або повністю відмінити будь-які податки з фізичних осіб. Більшість функцій держави мають бути передані неурядовим організаціям, що діють на добровільній безоплатній основі. Такі дії, що базуються на головних принципах народовладдя (свободі, рівності та братерстві), сприятимуть розбудові правової, демократичної, соціально орієнтованої держави.

Особлива частина „адміністративна діяльність” нерозривно пов’язана з загальною частиною „теорія адміністративного права”, а також спеціальною частиною „адміністративна деліктологія”. Саме за такою трискладовою структурою було сформоване попереднє видання. Але воно зазнало певних змін. Значних доопрацювань зазнали всі розділи книги. Одночасно вони і досі мають єдину структуру побудовану за математичним фрактальним підходом, тобто всі елементи концепції взаємопов’язані між собою в той же час поглиблюючи і розкриваючи з різних боків сутність зазначеної ідеї.

В цьому посібнику для вивчення адміністративної діяльності робиться практичний аналіз підходів до адміністративного права та його складових: адміністративної діяльності та адміністративної деліктології. Розуміючи безпідставність висловлювань деяких авторів щодо розуміння адміністративних договорів як „договорів між студентом та вищим навчальним закладом”, розуміння адміністративної відповідальності як відповідальності працівника перед підприємцем, розуміння адміністративної діяльності як утилізації самогонних апаратів тощо, можна продовжувати ще довго, ми не аналізували такі судження в цьому виданні. Але намагалися максимально використовувати накопичений досвід в напрацюваннях дослідників правового регулювання державного управління.

Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Соболь Є.Ю., Армаш Н.О.
Видавництво
КНТ
Тип видання
Навчальний посібник
Рік видання
2019
Кількість сторінок
207
ISBN
978-966-373-792-8
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог