• Головна
 • Міжнародне право
 • Apostille чи консульська легалізація? Легалізація та визнання іноземних документів (теорія, практика, техніка)

Apostille чи консульська легалізація? Легалізація та визнання іноземних документів (теорія, практика, техніка)

(0)
Артикул: 13704
Apostille чи консульська легалізація? Легалізація та визнання іноземних документів (теорія, практика, техніка)

Переглянути зміст

Автор
Дьомкіна Г.С.
Видавництво
-
Рік видання
2015
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Книга посвящена анализу комплекса взаимных факторов, связанных с чрезвычайно важным значением легализованного документа в международном документообороту и его значимости при совершении нотариальных действий, рассмотрении судебных дел и оказании правовой помощи в различных сферах... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
180 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Книга посвящена анализу комплекса взаимных факторов, связанных с чрезвычайно важным значением легализованного документа в международном документообороту и его значимости при совершении нотариальных действий, рассмотрении судебных дел и оказании правовой помощи в различных сферах жизнедеятельности человека (в сфере образования, социальной защиты и т.д.). Учитывая действующее законодательство в пособии изложены материалы (схемы, таблицы, образцы документов и т.п.), предоставляют читателю целостное представление о способах легализации документов для действия за границей и при признании иностранных документов (в том числе с использованием Интернет-технологий).

Издание пригодится как специалистам-практикам, использовать обобщенные материалы в правоприменительной практике, так и преподавателям, аспирантам, студентам в процессе преподавания и усвоения соответствующих учебных курсов.

 

Передмова

Однією з умов побудови в Україні правової, соціально орієн­тованої держави є її відкритість для світового співтовариства, що визначає важливість процесів якісного та ефективного функціону­вання правових інститутів у різних сферах правового регулювання. Новітній етап розвитку міжнародних відносин та нові завдання, що стоять перед державою в цілому, зокрема необхідність та пер­спектива входження України до глобалізованого світового право­вого простору, вимагають виявлення загальних закономірностей формування та функціонування тих інститутів, які сприяють між­державній взаємодії, є механізмом вирішення колізій між нормами різних держав.

Теоретичне осмислення явищ і тенденцій на сучасному етапі в рамках євроінтеграційних процесів у сфері міждержавного до­кументообігу вимагає нового підходу, який сприятиме мобілізації потенціалу правових систем сучасності. Існування та функціону­вання міжнародного правового інституту легалізації документів для дії за кордоном сприяє такій взаємодії. Тому на сучасному етапі поглиблення міжнародного співробітництва зростає необхідність вдосконалення правових механізмів ефективної співпраці держав у сфері уніфікації стандартів міжнародного документообігу, пов’яза­на з прозорістю і системною регламентованістю процедури легалі­зації документів для їх дії за кордоном.

Формування правозастосовної практики в нашій державі повин­но здійснюватись з урахуванням міжнародного досвіду та відповід­но до чітко визначених стандартів, адаптованих до європейських. Співробітництво з ГК МПрП є необхідною передумовою набли­ження національного законодавства до законодавства Європей­ського Союзу та врегулювання міжнародних як публічно-право­вих, так і приватноправових відносин. З іншого боку, налагодження зв’язків між Гаазькою конференцією та Україною, а також участь нашої держави в міжнародних конвенціях мають сприяти вдоско­наленню норм національного законодавства України.

Характеристики
Автор
Дьомкіна Г.С.
Видавництво
-
Тип видання
Практичний посібник
Рік видання
2015
Кількість сторінок
320
ISBN
978-966-646-148-6
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог