Державне регулювання антикорупційної діяльності. Законодавство. Коментар. Роз’яснення
- Автор
- Хавронюк М.І.
- Видавництво
- Юрінком Iнтер
- Рік видання
- 2017
- Палітурка
- м'яка
Анотація
В збірнику містяться основні нормативно-правові акти щодо регулювання та встановлення відповідальності за порушення антикорупційного законодавства. Запропонована збірка надає в робочому вигляді ключові моменти такої діяльності, основні вимоги до неї. Тут зосереджено основні... Читати далі
- Самовивізбезкоштовно
- Нова Поштавід 65 грн.
- Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Готівка при отриманні
- Термінал / готівка при самовивозі
- Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
В збірнику містяться основні нормативно-правові акти щодо регулювання та встановлення відповідальності за порушення антикорупційного законодавства. Запропонована збірка надає в робочому вигляді ключові моменти такої діяльності, основні вимоги до неї.
Тут зосереджено основні нормативно-правові акти, в яких визначається низка правил щодо запобігання проявам корупції; наводиться перелік корупційних правопорушень, правила електронного декларування. Збірка надає можливість ознайомитися з механізмами запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, висвітлюються правила щодо уникнення службовцями реальних та потенційних корупційних небезпек, чітко визначені алгоритми дій щодо вирішення певних службових ситуацій.
Правовий масив нормативних актів загалом має охоронне призначення, а саме він спрямовує правозастосовників на знання численних способів врегулювання конфлікту інтересів, усунення особи від виконання завдання; вчинення певних правоохоронних дій; перегляд обсягу службових повноважень особи; переведення особи на іншу посаду; звільнення особи тощо.
Тема антикорупційної діяльності та законодавства нині є на кожному офіційному сайті, на кожній сторінці ЗМІ, прайм-тайму програм телебачення. Більше того, офіційні особи стали відверто насаджувати цю тему таким чином, що зараз у цій царині ніби зроблено більше, ніж за всі попередні роки історії незалежності. І хоча в міжнародних рейтингах наша держава займає високі місця по рівню поширення корупції, дещо в цій сфері змінюється на краще.
Запропонована збірка нормативних актів, коментарів і роз'яснень є виданням, що надає можливість подати в робочому вигляді ключові моменти такої діяльності.
Важливим також є те, що чи не вперше подаються документи з роз’ясненням відомства, що безпосередньо відповідає за впровадження антикорупційної діяльності в державних органах. Тут зосереджено основні нормативно-правові акти, в яких визначається низка правил щодо запобігання проявам корупції. В них містяться механізми запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, висвітлюються правила щодо уникнення публічними службовцями реальних та потенційних корупційних небезпек, чітко визначені алгоритми дій службовців та їх керівників щодо вирішення ситуацій наявних конфліктів інтересів та ризиків, що дозволяє забезпечити максимальну об’єктивність при виконанні відповідними особами своїх службових обов’язків.
Правовий масив нормативних актів загалом має охоронне призначення, зокрема він спрямовує правозастосовувачів на знання усіх можливих способів врегулювання конфлікту інтересів.
В документах збірки містяться правила етичної поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Важливою її складовою є наявність в ній актів про системи об’єктивного фінансового контролю за майновим станом публічних службовців; про подання декларацій в електронній формі; комплексні перевірки декларацій тощо.
В нормативно-правових актах можна знайти документи з переліком превентивних антикорупційних інструментів, порядком проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів та їх проектів. Вперше в такого роду збірці подається коментар всіх п’ятнадцяти статей Кримінального кодексу України, в якому можна знайти відповіді на питання кримінальної відповідальності за подання у декларації завідомо недостовірних відомостей, а також за умисне неподання декларації; кримінальну відповідальність за привласнення чи розтрату майна, нецільове використання бюджетних коштів, за зловживання владою або службовим становищем, інші правопорушення. пов’язані з корупцією.
У будь-якому випадку збірка стане у нагоді усім, хто має справу з діяльністю щодо усунення наслідків корупційних правопорушень, а саме скасування виданих внаслідок порушення антикорупційного закону актів, визнанням нікчемними відповідних правочинів, відшкодуванням завданих корупційними правопорушеннями збитків.
- Автор
- Хавронюк М.І.
- Видавництво
- Юрінком Iнтер
- Тип видання
- Збірка статей
- Рік видання
- 2017
- Кількість сторінок
- 528
- ISBN
- 978-966-667-682-8
- Палітурка
- м'яка
- Мова
- українська
- Вага
- 0.6 кг
- Формат
- 145х215 мм
- Наклад
- 100