Державне регулювання антикорупційної діяльності. Законодавство. Коментар. Роз’яснення

(0)
Артикул: 12546
Державне регулювання антикорупційної діяльності. Законодавство. Коментар. Роз’яснення

Смотреть содержание

Автор
Хавронюк М.І.
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2017
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

В збірнику містяться основні нормативно-правові акти щодо регулювання та встановлення відповідальності за порушення антикорупційного законодавства. Запропонована збірка надає в робочому вигляді ключові моменти такої діяльності, основні вимоги до неї. Тут зосереджено основні... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
220 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

В збірнику містяться основні нормативно-правові акти щодо регулювання та встановлення відповідальності за порушення антикорупційного законодавства. Запропонована збірка надає в робочому вигляді ключові моменти такої діяльності, основні вимоги до неї.

Тут зосереджено основні нормативно-правові акти, в яких визначається низка правил щодо запобігання проявам корупції; наводиться перелік корупційних правопорушень, правила електронного декларування. Збірка надає можливість ознайомитися з механізмами запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, висвітлюються правила щодо уникнення службовцями реальних та потенційних корупційних небезпек, чітко визначені алгоритми дій щодо вирішення певних службових ситуацій.

Правовий масив нормативних актів загалом має охоронне призначення, а саме він спрямовує правозастосовників на знання численних способів врегулювання конфлікту інтересів, усунення особи від виконання завдання; вчинення певних правоохоронних дій; перегляд обсягу службових повноважень особи; переведення особи на іншу посаду; звільнення особи тощо. 

Предисловие

Тема антикорупційної діяльності та законодавства нині є на кожному офіційному сайті, на кожній сторінці ЗМІ, прайм-тайму програм телебачення. Більше того, офіційні особи стали відверто насаджувати цю тему таким чином, що зараз у цій царині ніби зроблено більше, ніж за всі попередні роки історії незалежності. І хоча в міжнародних рейтингах наша держава займає високі місця по рівню поширення корупції, дещо в цій сфері змінюється на краще.

Запропонована збірка нормативних актів, коментарів і роз'яснень є виданням, що надає можливість подати в робочому вигляді ключові моменти такої діяльності.

Важливим також є те, що чи не вперше подаються документи з роз’ясненням відомства, що безпосередньо відповідає за впровадження антикорупційної діяльності в державних органах. Тут зосереджено основні нормативно-правові акти, в яких визначається низка правил щодо запобігання проявам корупції. В них містяться механізми запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, висвітлюються правила щодо уникнення публічними службовцями реальних та потенційних корупційних небезпек, чітко визначені алгоритми дій службовців та їх керівників щодо вирішення ситуацій наявних конфліктів інтересів та ризиків, що дозволяє забезпечити максимальну об’єктивність при виконанні відповідними особами своїх службових обов’язків.

Правовий масив нормативних актів загалом має охоронне призначення, зокрема він спрямовує правозастосовувачів на знання усіх можливих способів врегулювання конфлікту інтересів.

В документах збірки містяться правила етичної поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Важливою її складовою є наявність в ній актів про системи об’єктивного фінансового контролю за майновим станом публічних службовців; про подання декларацій в електронній формі; комплексні перевірки декларацій тощо.

В нормативно-правових актах можна знайти документи з переліком превентивних антикорупційних інструментів, порядком проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів та їх проектів. Вперше в такого роду збірці подається коментар всіх п’ятнадцяти статей Кримінального кодексу України, в якому можна знайти відповіді на питання кримінальної відповідальності за подання у декларації завідомо недостовірних відомостей, а також за умисне неподання декларації; кримінальну відповідальність за привласнення чи розтрату майна, нецільове використання бюджетних коштів, за зловживання владою або службовим становищем, інші правопорушення. пов’язані з корупцією.

У будь-якому випадку збірка стане у нагоді усім, хто має справу з діяльністю щодо усунення наслідків корупційних правопорушень, а саме скасування виданих внаслідок порушення антикорупційного закону актів, визнанням нікчемними відповідних правочинів, відшкодуванням завданих корупційними правопорушеннями збитків.

Характеристики
Автор
Хавронюк М.І.
Издательство
Юрінком Iнтер
Тип издания
Сборник статей
Год издания
2017
Количество страниц
528
ISBN
978-966-667-682-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.6 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог