Ексклюзив

ДТП від А до Я. Поради юриста

(0)
Артикул: 153792
ДТП від А до Я. Поради юриста

Переглянути зміст

Автор
Кучма О.Л.
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2021
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Довідник містить поради для учасників дорожнього руху щодо дій, які необхідно вчинити ставши учасником ДТП: фіксація події ДТП, відстоювання своїх інтересів у суді, отримання страхової виплати від страхової компанії, регламентної виплати від МТСБУ, відшкодування збитку від особи, винуватої в... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
210 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Довідник містить поради для учасників дорожнього руху щодо дій, які необхідно вчинити ставши учасником ДТП: фіксація події ДТП, відстоювання своїх інтересів у суді, отримання страхової виплати від страхової компанії, регламентної виплати від МТСБУ, відшкодування збитку від особи, винуватої в ДТП, отримання соціальних виплат в системі загальнобов’язкового державного соціального страхування тощо. У Довіднику звернено увагу па типові помилки та надано поради, як їх уникнути.

Книга розрахована, в першу чергу, на читацьку аудиторію водіїв, а також інших учасників дорожнього руху. 

Стане в нагоді всім, хто цікавиться питаннями захисту прав, порушених внаслідок ДТП.


Передмова

Сьогодні автомобіль - не розкіш, а засіб пересування, доступний більшості сімей. Впевнено можна констатувати, що кожен із нас є учасником дорожнього руху в одному зі статусів: як водій, пасажир, велосипедист чи пішохід. На жаль, щодня відбуваються дорожньо-транспортні пригоди, які забирають людські життя, завдають шкоди здоров’ю та майну.

Якщо ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди (далі - ДТП), важливо не розгубитись і правильно діяти. У когось серед рідних чи знайомих є юрист, до якого він одразу звернеться по допомогу, а хтось легковажно поставиться до ситуації, послухавши порад іншого учасника ДТП, працівника поліції або працівника страхової компанії. Поради можуть бути як корисними, так і навпаки. Тому важливо й самому бути обізнаним зі своїми правами й обов’язками у цій сфері. Адже, як свідчить практика, частину проблем людина створює собі сама через необізнаність або необгрунтовану довіру.

У даній книзі зібрано поради щодо питань, з якими стикається людина, котра потрапила у ДТП, або отримала травми через ДТП, або член сім’ї особи, яка загинула в ДТП, або власник пошкодженого в ДТП майна.

Для зручності сприйняття широкої аудиторії читачів поради викладено побутовою мовою, без складних юридичних термінів, також поради містять посилання на законодавство, яке регламентує дане питання.

Звертаю увагу, що законодавство наведено в редакції, яка чинна станом на дату публікації цієї книги. Враховуючи, що законодавство з часом змінюється, раджу в разі звернення до моїх порад перевіряти, чи не змінилося законодавство в даній частині. Ця порада стосується не тільки моєї книги, але й інших друкованих чи електронних видань, де йде посилання на законодавство, адже в публікації зазначено законодавство, яке діяло на час її написання.

Для перевірки актуальності законодавства на конкретну дату варто звернутись до інтернету: в пошукувані слід зазначити статтю і назву документу, який треба перевірити, наприклад, Статтю 10 Цивільного кодексу України.

В переліку запропонованих посилань обираємо сайт zakon.rada.gov.ua і отримуємо документ, актуальний на дату пошуку. Таким чином, дана книга буде актуальна і через десяток років,оскільки у відповідях-порадах наведено норму закону, якою передбачено відповідні права й обов’язки, актуальність якої можна перевірити через будь-який час.

У цій книзі поради поділено на блоки за часом вчинення необхідних дій після ДТП, розглянуто типові ситуації, питання щодо правильності оформлення ДТП, щодо відповідальності, відшкодування шкоди та інші питання, які виникають через участь у ДТП, наведено застереження щодо можливих зловживань, проаналізовано судову практику, надано рекомендації, які дії слід вчиняти, а від яких слід утриматися, щоб реалізувати свої права і належним чином виконати свої обов’язки.

Щасливих і безпечних поїздок!

Характеристики
Автор
Кучма О.Л.
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2021
Кількість сторінок
108
ISBN
978-966-928-626-0
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.2 кг
Формат
130х200 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог