Хіт продажів
Знижка

Початок кримінального провадження: поради адвоката

(0)
Артикул: 15176

Переглянути зміст

Автор
Глушко І.П.
Видавництво
Норма права
Рік видання
2021
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Книга, яку Ви тримаєте в руках, допоможе Вам швидко зорієнтуватися та діяти ефективно у ситуації, коли по відношенню до Вас, Ваших близьких або Вашого бізнесу було вчинено злочинні дії. Не даючи універсальних алгоритмів дій, книга містить ряд практичних порад щодо тактики поведінки... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
180 грн.150 грн.
-17%Вигода 30 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Книга, яку Ви тримаєте в руках, допоможе Вам швидко зорієнтуватися та діяти ефективно у ситуації, коли по відношенню до Вас, Ваших близьких або Вашого бізнесу було вчинено злочинні дії.

Не даючи універсальних алгоритмів дій, книга містить ряд практичних порад щодо тактики поведінки потерпілого, або його представника на початкових етапах розслідування кримінального провадження. Ці поради сприятимуть захисту прав, законних інтересів потерпілого, відшкодуванню заподіяної злочином шкоди та притягненню винних до відповідальності.

Крім того, у книзі описується процесуальний інструментарій взаємодії з органами досудового розслідування та прокуратури, як в цілому, так і у разі неналежного розслідування кримінального провадження та невиконання правоохоронцями своїх професійних обов’язків.

Ця книга дасть Вам певне розуміння того, як потерпілому або його представнику не бути пасивним спостерігачем процесу розслідування злочину, а стати активним процесуальним гравцем та захистити порушені права.

Передмова

Мені, як автору даної книги перед викладом хотілось би сказати декілька слів щодо її цільової аудиторії, мети її написання, висвітлених у книзі питань та проблемних моментів.

Книга, яку Ви тримаєте в руках, на думку автора, може стати у нагоді для досить широкого кола осіб, зокрема для практикуючих адвокатів, юристів, студентів юридичних вузів, підприємців, людей, які внаслідок тих, чи інших життєвих обставин потребують захисту своїх прав та законних інтересів в рамках, що регулюються кримінально-процесуальним правом, а також працівників судових та правоохоронних органів, яким, на наш погляд, було б корисно поглянути на деякі проблемні питання кримінального процесу з точки зору адвоката, захисника.

Як видно із назви книги, автор не ставить собі за мету розробку наукових або ж теоретичних знань, метою її написання є реальна практична допомога практикуючим юристам та особам права, яких порушені, або можуть бути порушені на початковій стадії кримінального процесу, а саме на етапах внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та початку досудового розслідування.

Слід зазначити, що вчасність, повнота та коректність внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, своєчасність проведення слідчих (розшукових) дій є запорукою ефективного розслідування провадження поновлення прав та захисту законних інтересів потерпілого.

Водночас забезпечення передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України прав осіб, яким в подальшому може бути оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення на ранніх стадіях досудового розслідування є надважливою складовою забезпечення їх права на захист та безпосередньо впливає на результат розслідування та судового розгляду провадження.

З огляду на наведене, автор у даній книзі висвітлить своє бачення існуючих проблем і шляхів їх попередження або вирішення, та заздалегідь вдячний читачеві за приділену увагу та витрачений на читання час.

Характеристики
Автор
Глушко І.П.
Видавництво
Норма права
Тип видання
Практичний посібник
Рік видання
2021
Кількість сторінок
100
ISBN
978-617-7850-19-8
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.2 кг
Формат
145х215 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог