Громадянське суспільство і держава: ідея рефлексу (Основи теорії гуманізму)

(0)
Артикул: 153313
Громадянське суспільство і держава: ідея рефлексу (Основи теорії гуманізму)

Переглянути зміст

Автор
Литвиненко Ю.М.
Видавництво
КВІЦ
Рік видання
2020
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Ця Книга про те, як влаштований Світ, який ми можемо спостерігати: (1) в цілому, (2) та його частина, яка є живою, а також (3) та жива частина, яку називають людством. Ще ця Книга про сенс життя Людини, який я бачу в тому, щоб зробити кожного з нас максимально живим. І про те, як його... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
240 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ВівторокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Ця Книга про те, як влаштований Світ, який ми можемо спостерігати: (1) в цілому, (2) та його частина, яка є живою, а також (3) та жива частина, яку називають людством.

Ще ця Книга про сенс життя Людини, який я бачу в тому, щоб зробити кожного з нас максимально живим. І про те, як його досягти. Про те, які відносини між людьми знищують їх життя, а які навпаки - посилюють їх волю до нього.

Ця Книга про те, як захистити життя кожного безвідносно до його ознак, властивостей або здібностей. Ця Книга - теорія гуманізму.


Передмова

В основі мого пояснення всього і скрізь лежить ідея рефлексу.

Що це таке? Це припущення, що дві піщинки, зіткнувшись де-небудь в безмірному просторі Всього, відскакують одна від одної лише і виключно за правилами Евклідової геометрії і лише і виключно згідно законів класичної механіки Ньютона. Удар, відскік. Зіткнення і відображення його наслідків в подальшій поведінці частинок, що зіткнулись. Таке відображення я називаю рефлекс і саме ним я пояснюю все. Абсолютне все.

Я приймаю за основу, що все без винятку складається з якихось найпростіших та найменших елементарних часток і первинно в цьому і будь-якому іншому із світів починає рухатися абсолютно хаотично. І цей первісний хаос в первинному своєму виникнення існує лише і виключно за правилами Евклідової геометрії та відповідно до законів класичної механіки Ньютона.

З плином часу в процесі руху серед цього загального хаосу випадково виникають складніші зіткнення різноманітних частинок, які породжують все більш і більш складні поєднання таких зіткнень. Як результат, можуть мати місце такі взаємодії частинок, що хаотично стикаються, які для стороннього спостерігача, розташованого в певному місці цього Хаосу взаємодій, починають суб'єктивно здаватися-сприйматися як такі, що існують не лише за канонами Евклідової геометрії. А також як такі, що порушують закони класичної механіки - механіки Ньютона. Але насправді це не так. Це цьому сторонньому спостерігачу лише суб’єктивно так здається внаслідок знаходження його в певній особливій точці цього хаосу взаємодій матерії, тобто часток.

Припущення, що первісно усіма процесами «заправляють» такі найпростіші рефлекси, які «працюють» лише і виключно за правилами Класики, дозволяє мені пояснити з позицій формальної логіки абсолютно все, де завгодно і коли завгодно. В тому числі, протиріччя квантової механіки, загадки теорії відносності Ейнштейна, релігійне «таїнство душі», «погляди в майбутнє» астрологів та віщунів, реінкарнацію душі, секрети магії і ще дуже і дуже багато чого іншого, включаючи головне з того, що мене дійсно цікавить - той спосіб врегулювання взаємовідносин громадянського суспільства і держави, який найбільш сприятиме збереженню життя кожного з нас при будь-яких умовах та загрозах.

Людство на початку XXI століття вже майже змирилося з думкою, що Класика «працює» далеко не завжди і не скрізь. Це не проблема. Все можна змінити. Починайте звикати до того, що місць, де Класика не «працює», не існує.

Характеристики
Автор
Литвиненко Ю.М.
Видавництво
КВІЦ
Рік видання
2020
Кількість сторінок
528
ISBN
978-617-697-109-2
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
1 кг
Формат
145х215 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог