Європейська прокуратура: взаємодія з державами-членами ЄС та перспективи взаємодії з Україною
- Автор
- Кучинська О.П., ще 2
- Видавництво
- Норма права
- Рік видання
- 2023
- Палітурка
- тверда
Анотація
У монографії окреслено взаємодію Європейської прокуратури з державами-членами ЄС, а також перспективи взаємодії з Україною з метою ознайомлення широкого кола читачів із питаннями, що стосуються виникнення пропозиції щодо Європейської прокуратури та її причин, пошуку компромісу щодо... Читати далі
- Самовивізбезкоштовно
- Нова Поштавід 65 грн.
- Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Готівка при отриманні
- Термінал / готівка при самовивозі
- Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
У монографії окреслено взаємодію Європейської прокуратури з державами-членами ЄС, а також перспективи взаємодії з Україною з метою ознайомлення широкого кола читачів із питаннями, що стосуються виникнення пропозиції щодо Європейської прокуратури та її причин, пошуку компромісу щодо створення Європейської прокуратури, посиленої співпраці як шляху до її створення, компетенції, функцій Європейської прокуратури та її дворівневої структури, незалежності та гарантій її діяльності, типів органів прокуратури в державах-членах ЄС, багаторівневої взаємодії Європейської прокуратури з державами-членами ЄС, а також перспектив її взаємодії з Україною.
Монографія розрахована на здобувачів вищої освіти, аспірантів, докторантів та науково-педагогічних працівників вищих закладів освіти, наукових працівників, прокурорів, адвокатів, суддів, а також усіх, хто цікавиться актуальними питаннями інтитутів ЄС.
Ця монографія написана 2-ма мовами: українською та англійською.
Останнім часом з’явився вузький науковий інтерес до інститутів права ЄС. Проведене дослідження не є винятком, а описані в ньому тенденції набувають особливої уваги у зв’язку з незворотністю курсу України до вступу в ЄС.
Дослідження взаємодії прокуратури Європейського Союзу із державами – членами ЄС та перспективи взаємодії з Україною є однією з перших спроб на монографічному рівні, засновуючись на аналізі наукових поглядів учених і норм чинного законодавства ЄС та його окремих держав й України, розкрити сутність такої взаємодії, а також виробити відповідні теоретичні та практичні пропозиції щодо шляхів розширення такої взаємодії з Україною.
Унаслідок проведеного монографічного дослідження сформульовано ряд висновків щодо ролі та місця ЄП як неподільного органу ЄС, причин її створення, аналізу елементів її статусу, визначення рівнів взаємодії ЄП з державами-членами ЄС, а також рівнів взаємодії між ЄП та Офісом Генерального прокурора.
Ця монографія написана 2-ма мовами: українською та англійською. Саме англійська мова на сьогодні є найпоширенішою мовою міжнародного спілкування. Переважна більшість наукових джерел та нормативних актів, використаних під час написання цієї монографії, є англомовними джерелами. Тож завдяки авторському підходу щодо викладу тексту також і англійською мовою, із посиланням на нормативні акти ЄС у оригіналі, український читач зможе одночасно опанувати відповідну термінологію англійською мовою.
Невіддільним структурним елементом монографії є глосарій, а кожному читачу запропоновано з’ясувати зміст понять, що викладені у монографії та позначені символом «*» у ньому.
- Автор
- Кучинська О.П., Єні О.В., Циганюк Ю.В.
- Видавництво
- Норма права
- Тип видання
- Монографія
- Рік видання
- 2023
- Кількість сторінок
- 346
- ISBN
- 978-617-7850-65-5
- Палітурка
- тверда
- Мова
- українська
- Вага
- 0.4 кг
- Формат
- 145х215 мм
- Наклад
- 300