Європейська прокуратура: взаємодія з державами-членами ЄС та перспективи взаємодії з Україною

(0)
Артикул: 5304

Смотреть содержание

Автор
Кучинська О.П., ещё 2
Издательство
Норма права
Год издания
2023
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії окреслено взаємодію Європейської прокуратури з державами-членами ЄС, а також перспективи взаємодії з Україною з метою ознайомлення широкого кола читачів із питаннями, що стосуються виникнення пропозиції щодо Європейської прокуратури та її причин, пошуку компромісу щодо... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
580 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії окреслено взаємодію Європейської прокуратури з державами-членами ЄС, а також перспективи взаємодії з Україною з метою ознайомлення широкого кола читачів із питаннями, що стосуються виникнення пропозиції щодо Європейської прокуратури та її причин, пошуку компромісу щодо створення Європейської прокуратури, посиленої співпраці як шляху до її створення, компетенції, функцій Європейської прокуратури та її дворівневої структури, незалежності та гарантій її діяльності, типів органів прокуратури в державах-членах ЄС, багаторівневої взаємодії Європейської прокуратури з державами-членами ЄС, а також перспектив її взаємодії з Україною. 

Монографія розрахована на здобувачів вищої освіти, аспірантів, докторантів та науково-педагогічних працівників вищих закладів освіти, наукових працівників, прокурорів, адвокатів, суддів, а також усіх, хто цікавиться актуальними питаннями інтитутів ЄС.

Ця монографія написана 2-ма мовами: українською та англійською.

Предисловие

Останнім часом з’явився вузький науковий інтерес до інститутів права ЄС. Проведене дослідження не є винятком, а описані в ньому тенденції набувають особливої уваги у зв’язку з незворотністю курсу України до вступу в ЄС.

Дослідження взаємодії прокуратури Європейського Союзу із державами – членами ЄС та перспективи взаємодії з Україною є однією з перших спроб на монографічному рівні, засновуючись на аналізі наукових поглядів учених і норм чинного законодавства ЄС та його окремих держав й України, розкрити сутність такої взаємодії, а також виробити відповідні теоретичні та практичні пропозиції щодо шляхів розширення такої взаємодії з Україною.

Унаслідок проведеного монографічного дослідження сформульовано ряд висновків щодо ролі та місця ЄП як неподільного органу ЄС, причин її створення, аналізу елементів її статусу, визначення рівнів взаємодії ЄП з державами-членами ЄС, а також рівнів взаємодії між ЄП та Офісом Генерального прокурора.

Ця монографія написана 2-ма мовами: українською та англійською. Саме англійська мова на сьогодні є найпоширенішою мовою міжнародного спілкування. Переважна більшість наукових джерел та нормативних актів, використаних під час написання цієї монографії, є англомовними джерелами. Тож завдяки авторському підходу щодо викладу тексту також і англійською мовою, із посиланням на нормативні акти ЄС у оригіналі, український читач зможе одночасно опанувати відповідну термінологію англійською мовою.

Невіддільним структурним елементом монографії є глосарій, а кожному читачу запропоновано з’ясувати зміст понять, що викладені у монографії та позначені символом «*» у ньому.

Характеристики
Автор
Кучинська О.П., Єні О.В., Циганюк Ю.В.
Издательство
Норма права
Тип издания
Монография
Год издания
2023
Количество страниц
346
ISBN
978-617-7850-65-5
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог