Ексклюзив
Новинка!

Кримінальні правопорушення в сфері інтелектуальної власності

(0)
Артикул: 6228

Переглянути зміст

Автор
Пєтков С.В., ще 27
Видавництво
Видавничий дім "Професіонал"
Рік видання
2024
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Авторське право та права на об’єкти інтелектуальної власності є важливими складовими сфери правового регулювання, що забезпечують інноваційний розвиток суспільства та захист інтелектуальної творчості. Україна, як член європейської та світової спільноти, має дотримуватися міжнародних зобов’язань... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
750 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Авторське право та права на об’єкти інтелектуальної власності є важливими складовими сфери правового регулювання, що забезпечують інноваційний розвиток суспільства та захист інтелектуальної творчості. Україна, як член європейської та світової спільноти, має дотримуватися міжнародних зобов’язань та відповідного національного законодавчого регулювання у цій сфері. 

При цьому певні зловживання правами на об’єкти інтелектуальної власності, їх незаконне використання та порушення авторських прав визнаються кримінальними правопорушеннями. 

Нині до таких правопорушень у сфері інтелектуальної власності відносяться діяння, які передбаченні ст.ст.176, 177, 2031, 229 КК України. Але вони не складають окремого розділу кодексу. Захист прав у сфері інтелектуальної власності вважається однієї з основ стабільності сучасного суспільства. З одного боку це є складовою дотримання загальних прав і свобод людини, з іншого боку це прояв економічної доцільності, оскільки в сучасному суспільно-економічному секторі переважають товари, послуги, відносини, що в основі своєї засновані на високих технологіях.

З технічно-правової сторони такий статус об’єктів прав інтелектуальної власності робить їх дуже вразливими для недобросовісного використання без згоди власника, ба більше дуже часто – предметом кримінальних правопорушень проти права інтелектуальної власності. Саме цю сторону цих складних правовідносин й буде проаналізоване у нашому виданні. 

Ці матеріали стануть в нагоді здобувачам юридичної освіти та їх викладачам, працівникам правоохоронних органів та органів правосуддя, суб’єктам правовідносин у сфері інтелектуальної власності, авторських і суміжних прав.

Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Соболь Є.Ю., Копотун І.М., Чубенко А.Г., Юнін О.С., Вітвіцький С.С., Данилевська Ю.О., Пєтков В.П., Бортняк В.А., Микитюк М.А., Скриньковський Р.М., Козяр Р.Я., Хмиз М.В., Шамрай Б.М., Шапаренко С.О., Корецька В.В., Корецький О.П., Крамар Р.І., Проць І.М., Тиркало Ю.Є., Яромій І.В., Гонсьор Ю.Р., Далик В.П., Кучмак Ю.Я., Сідор Н.Ю., Скупейко А.В., Чорній Б.І., Явний О.І.
Видавництво
Видавничий дім "Професіонал"
Тип видання
Практичний посібник
Рік видання
2024
Кількість сторінок
476
ISBN
978-611-01-3220-6
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог