Эксклюзив
Новинка

Кримінальні правопорушення в сфері інтелектуальної власності

(0)
Артикул: 6228

Смотреть содержание

Автор
Пєтков С.В., ещё 27
Издательство
Видавничий дім "Професіонал"
Год издания
2024
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Авторське право та права на об’єкти інтелектуальної власності є важливими складовими сфери правового регулювання, що забезпечують інноваційний розвиток суспільства та захист інтелектуальної творчості. Україна, як член європейської та світової спільноти, має дотримуватися міжнародних зобов’язань... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
750 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Авторське право та права на об’єкти інтелектуальної власності є важливими складовими сфери правового регулювання, що забезпечують інноваційний розвиток суспільства та захист інтелектуальної творчості. Україна, як член європейської та світової спільноти, має дотримуватися міжнародних зобов’язань та відповідного національного законодавчого регулювання у цій сфері. 

При цьому певні зловживання правами на об’єкти інтелектуальної власності, їх незаконне використання та порушення авторських прав визнаються кримінальними правопорушеннями. 

Нині до таких правопорушень у сфері інтелектуальної власності відносяться діяння, які передбаченні ст.ст.176, 177, 2031, 229 КК України. Але вони не складають окремого розділу кодексу. Захист прав у сфері інтелектуальної власності вважається однієї з основ стабільності сучасного суспільства. З одного боку це є складовою дотримання загальних прав і свобод людини, з іншого боку це прояв економічної доцільності, оскільки в сучасному суспільно-економічному секторі переважають товари, послуги, відносини, що в основі своєї засновані на високих технологіях.

З технічно-правової сторони такий статус об’єктів прав інтелектуальної власності робить їх дуже вразливими для недобросовісного використання без згоди власника, ба більше дуже часто – предметом кримінальних правопорушень проти права інтелектуальної власності. Саме цю сторону цих складних правовідносин й буде проаналізоване у нашому виданні. 

Ці матеріали стануть в нагоді здобувачам юридичної освіти та їх викладачам, працівникам правоохоронних органів та органів правосуддя, суб’єктам правовідносин у сфері інтелектуальної власності, авторських і суміжних прав.

Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Соболь Є.Ю., Копотун І.М., Чубенко А.Г., Юнін О.С., Вітвіцький С.С., Данилевська Ю.О., Пєтков В.П., Бортняк В.А., Микитюк М.А., Скриньковський Р.М., Козяр Р.Я., Хмиз М.В., Шамрай Б.М., Шапаренко С.О., Корецька В.В., Корецький О.П., Крамар Р.І., Проць І.М., Тиркало Ю.Є., Яромій І.В., Гонсьор Ю.Р., Далик В.П., Кучмак Ю.Я., Сідор Н.Ю., Скупейко А.В., Чорній Б.І., Явний О.І.
Издательство
Видавничий дім "Професіонал"
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2024
Количество страниц
476
ISBN
978-611-01-3220-6
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог