Міжнародне право прав людини

(0)
Артикул: 5702

Переглянути зміст

Автор
Сироїд Т.Л., ще 1
Видавництво
Юрінком Iнтер
Рік видання
2023
Палітурка
м'яка, тверда

Всі характеристики

Обкладинка

Анотація

У підручнику розкрито правову природу і сутність прав людини, наведено класифікацію прав людини та охарактеризовано основні цінності, покладені в їх основу, зосереджено увагу на концепції вразливості прав людини, гендерній рівності, акцентовано увагу на колізії прав людини; висвітлено... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
790 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У підручнику розкрито правову природу і сутність прав людини, наведено класифікацію прав людини та охарактеризовано основні цінності, покладені в їх основу, зосереджено увагу на концепції вразливості прав людини, гендерній рівності, акцентовано увагу на колізії прав людини; висвітлено становлення та розвиток інституту прав людини на універсальному і регіональному рівнях; розкрито обсяг та складові основних прав людини (право на життя, право на свободу та особисту недоторканність, свободу думки, совісті та релігії, свободу зібрань та об’єднання та ін.); зосереджено увагу на ключових питаннях щодо правової та інституційної основи захисту таких категорій осіб як діти, жінки, внутрішньо переміщені особи, біженці, особи позбавлені волі та ін. 

Приділено увагу спеціалізованим органам та інституціям універсального і регіонального рівня, до компетенції яких віднесено захист прав означених категорій осіб; детально і змістовно розкрито процедури розгляду скарг статутних і договірних органів. 

Здійснено ґрунтовний аналіз практики договірних органів, Європейського суду з прав людини щодо розгляду конкретних справ та акцентовано увагу на значенні прийнятих ними рішень. 

Охарактеризовано діяльність міжнародних неурядових організацій у галузі захисту прав людини. Кожен розділ підручника супроводжується практичними завданнями (тести, кейси). 

Для студентів, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, науковців, а також усіх, хто цікавиться питаннями захисту прав людини.

Характеристики
Автор
Сироїд Т.Л., Фоміна Л.О.
Видавництво
Юрінком Iнтер
Тип видання
Підручник
Рік видання
2023
Кількість сторінок
564
ISBN
978-966-667-829-7
Палітурка
м'яка, тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог