Міжнародне право прав людини

(0)
Артикул: 5702

Смотреть содержание

Автор
Сироїд Т.Л., ещё 1
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2023
Переплет
мягкий, твердый

Все характеристики

Переплёт

Аннотация

У підручнику розкрито правову природу і сутність прав людини, наведено класифікацію прав людини та охарактеризовано основні цінності, покладені в їх основу, зосереджено увагу на концепції вразливості прав людини, гендерній рівності, акцентовано увагу на колізії прав людини; висвітлено... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
790 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У підручнику розкрито правову природу і сутність прав людини, наведено класифікацію прав людини та охарактеризовано основні цінності, покладені в їх основу, зосереджено увагу на концепції вразливості прав людини, гендерній рівності, акцентовано увагу на колізії прав людини; висвітлено становлення та розвиток інституту прав людини на універсальному і регіональному рівнях; розкрито обсяг та складові основних прав людини (право на життя, право на свободу та особисту недоторканність, свободу думки, совісті та релігії, свободу зібрань та об’єднання та ін.); зосереджено увагу на ключових питаннях щодо правової та інституційної основи захисту таких категорій осіб як діти, жінки, внутрішньо переміщені особи, біженці, особи позбавлені волі та ін. 

Приділено увагу спеціалізованим органам та інституціям універсального і регіонального рівня, до компетенції яких віднесено захист прав означених категорій осіб; детально і змістовно розкрито процедури розгляду скарг статутних і договірних органів. 

Здійснено ґрунтовний аналіз практики договірних органів, Європейського суду з прав людини щодо розгляду конкретних справ та акцентовано увагу на значенні прийнятих ними рішень. 

Охарактеризовано діяльність міжнародних неурядових організацій у галузі захисту прав людини. Кожен розділ підручника супроводжується практичними завданнями (тести, кейси). 

Для студентів, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, науковців, а також усіх, хто цікавиться питаннями захисту прав людини.

Характеристики
Автор
Сироїд Т.Л., Фоміна Л.О.
Издательство
Юрінком Iнтер
Тип издания
Учебник
Год издания
2023
Количество страниц
564
ISBN
978-966-667-829-7
Переплет
мягкий, твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог