Міжнародне право та економіка. Інституційний підхід

(0)
Артикул: 13671
Міжнародне право та економіка. Інституційний підхід

Переглянути зміст

Автор
Скринька Д.В.
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2008
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У монографії досліджені методологічні проблеми розширення наукового інструментарію науки міжнародного права за рахунок використання наукового доробку інституціоналізму. Аналізується роль і значення концепцій і теорій, які сформувалися та розвиваються в рамках наукового напряму «право та... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
250 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У монографії досліджені методологічні проблеми розширення наукового інструментарію науки міжнародного права за рахунок використання наукового доробку інституціоналізму.

Аналізується роль і значення концепцій і теорій, які сформувалися та розвиваються в рамках наукового напряму «право та економіка», для підвищення ефективності норм права в цілому та міжнародного права зокрема, а також для вирішення принципових теоретичних проблем юриспруденції.

Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних вузів, наукових та практичних працівників, що займаються право творенням та правозастосуванням в рамках міжнародного та внутрішньодержавного права. 

Передмова

Перед наукою міжнародного права стоїть цілий ряд питань, для вирішення яких недостатньо використовувати лише традиційний науковий інструментарій юриспруденції. Для вирішення багатьох питань ефективності міжнародного права, суверенітету держав, проблем захисту прав власності іноземних компаній та фізичних осіб, питань права міжнародних договорів в нагоді стає науковий доробок інституціоналізму. Інституціоналізм радикально підходить до проблем галузевого поділу суспільних наук.

Інституціоналісти у своїх дослідженнях використовують інструментарій юриспруденції, економічної теорії, психології, антропології тощо. Однак структуру і зміст інституціоналізму визначають саме комплексні дослідження правових та економічних проблем. Синергічний ефект, який породжується таким поєднанням, піднімає рівень ефективності дослідження відповідної наукової проблематики на якісно новий рівень.

У сучасній літературі для позначення наукового напряму, який базується на інституціоналістському підході до суспільних наук, використовується термін «право та економіка». В університетах Західної Європи, Північної Америки, Російської Федерації, інших країн та регіонів викладається цілий ряд дисциплін, від загальнотеоретичних до прикладних. Спільною рисою всіх вказаних дисциплін є те, що вони побудовані на основі постулатів наукового напряму «право та економіка».

Настільки ж різноманітним є предмет наукових досліджень. Із загальної кількості наукових праць, які видаються щороку, лише дуже невеликий відсоток спрямований на пояснення проблематики «право і економіка» в цілому. Як правило, кожне таке дослідження фокусується на невеликій кількості питань, аналіз яких має в першу чергу прикладне значення.

Серед величезного розмаїття таких практичних питань для юристів-міжнародників особливе місце посідають ті проблеми, які є особливо важливими з точки зору міжнародного права. До них належать теоретичні проблеми соціальних функцій міжнародного права, значення порівняльного права у вирішенні питань ролі права в сучасному суспільстві, підвищення його ефективності, питання змісту прав власності, питання угод у найбільш широкому сенсі цього слова тощо. Саме на цій проблематиці вирішив сконцентрувати свою увагу автор.

Характеристики
Автор
Скринька Д.В.
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2008
Кількість сторінок
192
ISBN
978-966-8935-01-5
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
500
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог