Міжнародне приватне право у схемах і визначеннях

(0)
Артикул: 153409
Міжнародне приватне право у схемах і визначеннях

Переглянути зміст

Автор
Мирошниченко В.О.
Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2020
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У навчальному посібнику «Міжнародне приватне право у схемах і визначеннях» у доступній формі викладено матеріал однієї з найскладніших юридичних дисциплін. У вигляді схем, таблиць та визначень основних понять розкриваються питання загальних положень, джерел, колізійних норм, суб’єктів та... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
380 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У навчальному посібнику «Міжнародне приватне право у схемах і визначеннях» у доступній формі викладено матеріал однієї з найскладніших юридичних дисциплін. У вигляді схем, таблиць та визначень основних понять розкриваються питання загальних положень, джерел, колізійних норм, суб’єктів та об’єктів міжнародного приватного права. 

Навчальне видання підготовлене на основі чинного законодавства України (1 травня 2018 року), міжнародних договорів з питань приватноправових відносин, законодавства і судової практики деяких іноземних держав. 

Для студентів та аспірантів юридичних факультетів, що вивчають міжнародне приватне право; для викладачів, що спеціалізуються на викладанні міжнародного права та міжнародної економіки; для юристів-практиків та всіх хто цікавиться проблемами міжнародного приватного права.

Передмова

Сьогодні Україна впевнено крокує шляхом євроінтеграції. Уклавши Угоду про асоціацію з Європейським Союзом наша держава взяла на себе низку зобов’язань і, як наслідок, імплементує у власну правову систему значну кількість нормативних документів міжнародного характеру. Це значною мірою збагачує, і без того, одну з найдинамічніших галузей національного права – міжнародне приватне право.

Значення галузі права, що регулює правовідносини з іноземним елементом зростає і в усьому світі у зв’язку з процесами інтеграції, глобалізації та міжнародного розподілу праці. На сьогодні жоден юрист, незалежно від сфери своєї діяльності, не може обійтися без знань з цієї галузі права.

Міжнародне приватне право доволі складна для розуміння навчальна юридична дисципліна. Це зумовлено тим, що ця наука є комплексною галуззю права і для успішного вивчення якої необхідні глибокі знання та фахові компетентності з теорії держави і права, міжнародного публічного права, національного цивільного, спадкового, сімейного, господарського, трудового, авторського, фінансового, цивільно-процесуального та інших галузей права. Також національне міжнародне приватне право тісно пов’язане з приватним правом інших держав. Враховуючи це все, ми обрали для викладу такого складного і об’ємного навчального курсу доволі доступну схематичну форму викладу. Таблиці, визначення основних термінів, схеми дозволяють стисло і максимально зрозуміло пояснити головну суть правовідносини ускладнених іноземним елементом.

У запропонованому навчальному посібнику розглядаються питання загальних положень, джерел, колізійних норм, суб’єктів міжнародного приватного права, права власності, сімейних, спадкових, трудових, авторських, патентних, зобов’язальних, транспортних та інших правовідносин у міжнародному приватному праві. Наприкінці посібника розміщений список використаних та рекомендованих джерел літератури та додаток – Закон України «Про міжнародне приватне право».

Володимир Мирошниченко

Характеристики
Автор
Мирошниченко В.О.
Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2020
Кількість сторінок
152
ISBN
978-617-673-764-3
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
170х240 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог