Міжнародне приватне право у схемах і визначеннях

(0)
Артикул: 153409
Міжнародне приватне право у схемах і визначеннях

Смотреть содержание

Автор
Мирошниченко В.О.
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У навчальному посібнику «Міжнародне приватне право у схемах і визначеннях» у доступній формі викладено матеріал однієї з найскладніших юридичних дисциплін. У вигляді схем, таблиць та визначень основних понять розкриваються питання загальних положень, джерел, колізійних норм, суб’єктів та... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
380 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчальному посібнику «Міжнародне приватне право у схемах і визначеннях» у доступній формі викладено матеріал однієї з найскладніших юридичних дисциплін. У вигляді схем, таблиць та визначень основних понять розкриваються питання загальних положень, джерел, колізійних норм, суб’єктів та об’єктів міжнародного приватного права. 

Навчальне видання підготовлене на основі чинного законодавства України (1 травня 2018 року), міжнародних договорів з питань приватноправових відносин, законодавства і судової практики деяких іноземних держав. 

Для студентів та аспірантів юридичних факультетів, що вивчають міжнародне приватне право; для викладачів, що спеціалізуються на викладанні міжнародного права та міжнародної економіки; для юристів-практиків та всіх хто цікавиться проблемами міжнародного приватного права.

Предисловие

Сьогодні Україна впевнено крокує шляхом євроінтеграції. Уклавши Угоду про асоціацію з Європейським Союзом наша держава взяла на себе низку зобов’язань і, як наслідок, імплементує у власну правову систему значну кількість нормативних документів міжнародного характеру. Це значною мірою збагачує, і без того, одну з найдинамічніших галузей національного права – міжнародне приватне право.

Значення галузі права, що регулює правовідносини з іноземним елементом зростає і в усьому світі у зв’язку з процесами інтеграції, глобалізації та міжнародного розподілу праці. На сьогодні жоден юрист, незалежно від сфери своєї діяльності, не може обійтися без знань з цієї галузі права.

Міжнародне приватне право доволі складна для розуміння навчальна юридична дисципліна. Це зумовлено тим, що ця наука є комплексною галуззю права і для успішного вивчення якої необхідні глибокі знання та фахові компетентності з теорії держави і права, міжнародного публічного права, національного цивільного, спадкового, сімейного, господарського, трудового, авторського, фінансового, цивільно-процесуального та інших галузей права. Також національне міжнародне приватне право тісно пов’язане з приватним правом інших держав. Враховуючи це все, ми обрали для викладу такого складного і об’ємного навчального курсу доволі доступну схематичну форму викладу. Таблиці, визначення основних термінів, схеми дозволяють стисло і максимально зрозуміло пояснити головну суть правовідносини ускладнених іноземним елементом.

У запропонованому навчальному посібнику розглядаються питання загальних положень, джерел, колізійних норм, суб’єктів міжнародного приватного права, права власності, сімейних, спадкових, трудових, авторських, патентних, зобов’язальних, транспортних та інших правовідносин у міжнародному приватному праві. Наприкінці посібника розміщений список використаних та рекомендованих джерел літератури та додаток – Закон України «Про міжнародне приватне право».

Володимир Мирошниченко

Характеристики
Автор
Мирошниченко В.О.
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Количество страниц
152
ISBN
978-617-673-764-3
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог