Міжнародно-правовий механізм протидії проявам актів насильства у водах Світового океану

(0)
Артикул: 13675
Міжнародно-правовий механізм протидії проявам актів насильства у водах Світового океану

Переглянути зміст

Автор
Панфілова Ю.М.
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2012
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Монографія присвячена актуальним теоретичним та практичним питанням боротьби з актами насильства, які вчинюються у водах Світового океану. На основі аналізу широкого кола міжнародно-правових документів, показано розвиток питань боротьби з піратством та морським тероризмом.  Розглянуто... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
90 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Монографія присвячена актуальним теоретичним та практичним питанням боротьби з актами насильства, які вчинюються у водах Світового океану. На основі аналізу широкого кола міжнародно-правових документів, показано розвиток питань боротьби з піратством та морським тероризмом. 

Розглянуто теоретико-методологічні особливості норм міжнародного морського права у сфері боротьби з актами насильства, які здійснюються у водах Світового океану. Досліджено теоретичні та практичні питання, пов'язані з імплементацією міжнародних угод у сфері боротьби з піратством та морським тероризмом у законодавство України.

Мета та наукова спрямованість даної роботи полягають у теоретичному опрацюванні правових питань міжнародного співробітництва у сфері боротьбі з актами насильства у водах Світового океану, а також участь України в такому співробітництві. 

Практичне значення цього дослідження полягає у можливості розвязання теоретичних та практичних проблем в удосконаленні міжнародно-правового механізму боротьби з актами насильства у водах Світового океану.

Книга розрахована на науковців, викладачів, аспірантів, студентів та усіх, хто цікавиться проблемами міжнародного морського права.

Передмова

У сучасному світі піратство і морський тероризм вже давно перетнули кордони окремих держав, набули міжнародного масштабу і боротьба з ними стала проблемою глобального характеру. В умовах розвитку міжнародних зв’язків збільшилася кількість протиправних діянь, які направлені проти безпеки морського судноплавства. Наряду з цим спостерігається стійка тенденція до розширення районів протиправної діяльності сучасних піратів та морських терористів. Жодна держава сьогодні не здатна самостійно протистояти таким протиправним актам, тому нагальною є потреба активізувати міжнародне співробітництво у сфері боротьби з актами насильства у водах Світового океану.

Необхідність комплексного розгляду злочинів на морі та боротьби з ними зумовлена, насамперед, тим, що для злочинців немає істотного значення, де вони здійснюють свої протиправні діяння — у відкритому морі, у виключній морській економічній зоні, у територіальному морі або у внутрішніх водах держав. Складність і специфіка боротьби з міжнародними злочинами та злочинами міжнародного характеру на морі пов’язана з різним міжнародно-правовим статусом і правовим режимом морських просторів, особливостями фізико-географічних умов Світового океану, а також специфікою міжнародно-правових норм і процедур боротьби з піратством та морським тероризмом.

Відсутність ефективних механізмів боротьби з піратством та морським тероризмом визначається сьогодні як одна із загроз міжнародній спільноті. Зростаюча взаємозалежність держав у боротьбі зі злочинами, вчиненими проти безпеки судноплавства, вимагає відповідного відображення в міжнародному праві. Особливою є потреба активізації міжнародного співробітництва в цій сфері. Чільне місце в такому співробітництві належить, безумовно, міжнародно-правовим чинникам. Але, зважаючи на те, що в сучасних умовах значна частка механізмів боротьби з піратством та морським тероризмом належить до внутрішньої компетенції кожної окремої держави, необхідно паралельно розвивати вплив на національне законодавство, узгоджуючи його з міжнародним правом та спираючись на існуючий позитивний досвід різних країн.

Поряд з важливістю розвитку міжнародного права й морського законодавства держав, та в інтересах підтримання правового порядку на морі, необхідно більш повне використання можливостей, закладених у нормах міжнародного права. Неефективне використання правових норм, на сьогодні, та низька ефективність механізмів у боротьбі з піратством та морським тероризмом, визначається як одна із загроз національній безпеці кожної країни та міжнародній спільноті взагалі.

Мета та наукова спрямованість даної роботи полягають у теоретичному опрацюванні правових питань міжнародного співробітництва у сфері боротьбі з актами насильства у водах Світового океану, а також участь України в такому співробітництві. Практичне значення цього дослідження полягає у можливості розв’язання теоретичних та практичних проблем в удосконаленні міжнародно-правового механізму боротьби з актами насильства у водах Світового океану.

Характеристики
Автор
Панфілова Ю.М.
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2012
Кількість сторінок
216
ISBN
978-966-438-590-6
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог