Кваліфікаційний адвокатський іспит. Теоретична частина

5.0 (1)
Артикул: 153658
Кваліфікаційний адвокатський іспит. Теоретична частина

Переглянути зміст

Автор
Вереша Р.В., ще 1
Видавництво
Алерта
Рік видання
2022
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У навчально-практичному посібнику системно та комплексно висвітлюються відповіді на питання усного іспиту, який скла­дається для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Посібник розроблено відповідно до чинної Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
470 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (1)
ВівторокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У навчально-практичному посібнику системно та комплексно висвітлюються відповіді на питання усного іспиту, який скла­дається для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Посібник розроблено відповідно до чинної Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України.

Видання розраховане на осіб, які готуються до складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів та слухачів вищих навчальних закладів правового спрямування та юридичних факультетів, а також адвокатів, практичних співробітників органів досудового розслідування, прокурорів, суддів та всіх, хто цікавиться правом.

Передмова

Відповідно до Конституції України, для надання професійної правничої допомоги в Україні діє адвокатура. Незалежність адвокатури гарантується. Засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні визначаються законом. Адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення.

Адвокатська діяльність здійснюється на принципах верховенства права, законності, незалежності, конфіденційності та уникнення конфлікту інтересів.

У цьому навчально-практичному посібнику зібрано відповіді на питання усного іспиту, який складається для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Посібник розроблено відповідно до чинної Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України.

Відповіді є стислим викладенням положень законодавства, судової практики та розкривають зміст таких положень у зручній інформативній формі в тому обсязі, який є необхідним і достатнім для демонстрування належного рівня підготовки особи, яка має намір займатися адвокатською діяльністю.

Матеріал підготовлено з перспективним урахуванням змін до Конституції України, норм матеріального та процесуального права, а також законодавства про судоустрій і статус суддів, затверджених парламентом. Водночас, у посібнику враховано аспекти перехідного періоду реформування судової системи, а також те, як остання функціонує станом на сьогодні.

Автори поставили перед собою завдання максимально уніфікувати процес підготовки майбутніх адвокатів до кваліфікаційного іспиту. З огляду на це, зосередженість на змістовності та уникнення відсильних правових положень у відповідях стали тим здобутком, що відрізняє цей навчально-практичний посібник від інших подібних джерел.

Максимум інформативності в мінімумі тексту є визначальним для найефективнішої підготовки до адвокатського іспиту, а також упевненості тих, хто до нього готуються, у власних предметних знаннях.

Характеристики
Автор
Вереша Р.В., Якуба Г.О.
Видавництво
Алерта
Тип видання
Практичний посібник
Рік видання
2022
Кількість сторінок
532
ISBN
978-617-566-708-8
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.7 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
1000
Відгуки
Кваліфікаційний адвокатський іспит. Теоретична частина
5.0 (1)
Кваліфікаційний адвокатський іспит. Теоретична частина

Видавництво: Алерта

Кількість сторінок: 532

Палітурка: м'яка

Добрий підручник!
6 серпня 2021 11:00

Коментар:

Відмінний посібник. Допоміг мені підготуватися на всі 100 до кваліфікаційного іспиту. В ньому є все необхідне, всі відповіді на питання усного іспиту. Самому шукати всю цю інформацію було б незручно, і просто часу на це не було. Завдяки йому іспит склав успішно. Ціна підручника повністю відповідає його якості. Рекомендую всім хто займається юриспруденцією.

Юрій
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог