Організація митної справи в Україні

(0)
Артикул: 14263
Організація митної справи в Україні

Переглянути зміст

Автор
Прусс В.М., ще 1
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2009
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Навчальний посібник є фундаментальним матеріалом щодо розкриття науково-теоретичної та практичної сутності завдань митної справи. Призначений для студентів вищих навчальних закладів згідно з вимогами програм дисциплін „Правове регулювання митної діяльності”, „Організація і управління в... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
120 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Навчальний посібник є фундаментальним матеріалом щодо розкриття науково-теоретичної та практичної сутності завдань митної справи.

Призначений для студентів вищих навчальних закладів згідно з вимогами програм дисциплін „Правове регулювання митної діяльності”, „Організація і управління в митній системі” та інших за фахами 7.060101 „Правознавство”, 7.100403 “Організація перевезень і управління на транспорті”, а також для працівників митних органів, декларантів та інших фахівців, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю. 

Передмова

Проблеми підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності держав на сучасному етапі набувають все більшого значення. Тенденції економічного розвитку характеризуються яскраво вираженою інтеграцією національних економік у міждержавні формування світового ринку з єдиними правилами, що регламентують обіг матеріальних цінностей. Жодна із країн світу в сучасних умовах не може існувати окремо від інших країн і бути ізольованої від тих процесів, які відбуваються в регіоні або частині світу де вона перебуває.

Україна традиційно займає провідне місце серед держав східної Європи щодо розвитку зовнішноекономічних зв’язків. Це визначається наявністю вагомих об'єктивних матеріальних передумов, які сприяють розвитку зовнішньоекономічних зв’язків: природних ресурсів, виробничих потужностей, трудових ресурсів, транспортних коридорів тощо. Україна впевнено входить у світове господарство як повноправний учасник, який розширює коло зовнішньоекономічних партнерів, різноманітить форми зв’язків з ними, а це вимагає нових підходів до розробки й прийняття ефективних управлінських рішень з питань зовнішньоекономічної діяльності.

У цих умовах роль митних органів, як помічника й регулятора аспектів зовнішньоекономічної діяльності, багаторазово зростає. Успішне функціонування митної системи припускає введення в практику діяльності прогресивних митних технологій, реалізацію кадрової політики, спрямованої на підготовку висококваліфікованих фахівців із глибокими знаннями митної справи.

Підготовлений навчальний посібник забезпечує комплексну підготовку фахівців для органів митниці України, а також спеціалістів, пов’язаних з митною справою: брокерів, експедиторів, агентів.

Характеристики
Автор
Прусс В.М., Пітерська В.М.
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2009
Кількість сторінок
254
ISBN
978-966-438-203-5
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог