Організація митної справи в Україні

(0)
Артикул: 14263
Організація митної справи в Україні

Смотреть содержание

Автор
Прусс В.М., ещё 1
Издательство
Фенікс
Год издания
2009
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Навчальний посібник є фундаментальним матеріалом щодо розкриття науково-теоретичної та практичної сутності завдань митної справи. Призначений для студентів вищих навчальних закладів згідно з вимогами програм дисциплін „Правове регулювання митної діяльності”, „Організація і управління в... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчальний посібник є фундаментальним матеріалом щодо розкриття науково-теоретичної та практичної сутності завдань митної справи.

Призначений для студентів вищих навчальних закладів згідно з вимогами програм дисциплін „Правове регулювання митної діяльності”, „Організація і управління в митній системі” та інших за фахами 7.060101 „Правознавство”, 7.100403 “Організація перевезень і управління на транспорті”, а також для працівників митних органів, декларантів та інших фахівців, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю. 

Предисловие

Проблеми підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності держав на сучасному етапі набувають все більшого значення. Тенденції економічного розвитку характеризуються яскраво вираженою інтеграцією національних економік у міждержавні формування світового ринку з єдиними правилами, що регламентують обіг матеріальних цінностей. Жодна із країн світу в сучасних умовах не може існувати окремо від інших країн і бути ізольованої від тих процесів, які відбуваються в регіоні або частині світу де вона перебуває.

Україна традиційно займає провідне місце серед держав східної Європи щодо розвитку зовнішноекономічних зв’язків. Це визначається наявністю вагомих об'єктивних матеріальних передумов, які сприяють розвитку зовнішньоекономічних зв’язків: природних ресурсів, виробничих потужностей, трудових ресурсів, транспортних коридорів тощо. Україна впевнено входить у світове господарство як повноправний учасник, який розширює коло зовнішньоекономічних партнерів, різноманітить форми зв’язків з ними, а це вимагає нових підходів до розробки й прийняття ефективних управлінських рішень з питань зовнішньоекономічної діяльності.

У цих умовах роль митних органів, як помічника й регулятора аспектів зовнішньоекономічної діяльності, багаторазово зростає. Успішне функціонування митної системи припускає введення в практику діяльності прогресивних митних технологій, реалізацію кадрової політики, спрямованої на підготовку висококваліфікованих фахівців із глибокими знаннями митної справи.

Підготовлений навчальний посібник забезпечує комплексну підготовку фахівців для органів митниці України, а також спеціалістів, пов’язаних з митною справою: брокерів, експедиторів, агентів.

Характеристики
Автор
Прусс В.М., Пітерська В.М.
Издательство
Фенікс
Год издания
2009
Количество страниц
254
ISBN
978-966-438-203-5
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог