Основи застосування адміністративної відповідальності до іноземців та осіб без громадянства в Україні

(0)
Артикул: 153240
Основи застосування адміністративної відповідальності до іноземців та осіб без громадянства в Україні

Переглянути зміст

Автор
Галунько В.М.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2019
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У монографії на основі комплексного аналізу адміністративно-правової відповідальності іноземців та осіб без громадянства в Україні, виявленні теоретичні і практичні проблеми, пов’язані із правовою реалізацією суб’єктами публічного адміністрування своїх повноважень у зазначеній сфері, розроблено... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
200 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У монографії на основі комплексного аналізу адміністративно-правової відповідальності іноземців та осіб без громадянства в Україні, виявленні теоретичні і практичні проблеми, пов’язані із правовою реалізацією суб’єктами публічного адміністрування своїх повноважень у зазначеній сфері, розроблено науково–обгрунтовані рекомендації щодо підвищення ефективності функціонування системи суб’єктів держави у сфері суспільних відносин, пов’язаних з порушеннями іноземцями та особами без громадянства адміністративного законодавства України, притягнення їх до адміністративної відповідальності та організація профілактичної роботи з ними.

Монографія призначається для широкого кола читачів: вчених у галузі адміністративного права, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, посадових осіб публічної адміністрації, а також для всіх хто цікавиться даною проблематикою.

Передмова

Конституція України визначає, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека є в Україні найвищою соціальною цінністю. Всі люди вільні й рівні у своїй гідності та правах, а їх права і свободи є невідчужуваними та непорушними. Все це у повному обсязі стосується також і іноземців та осіб без громадянства. Більше того, ті із них, хто перебуває в Україні, на законних підставах користуються такими ж правами і свободами, та несуть відповідальність на рівні із громадянами України. Разом з тим, правовий статус як громадян України, так і іноземців, поряд із правами і обов’язками, складається також і з відповідальності, складовим елементом якої є адміністративний аспект. Дані положення Конституції України потребують розробки, деталізації та практичної реалізації засобами адміністративного права.

Іншою складовою актуальності теми є те, що європейські прагнення України приносять практичні результати у вигляді послаблення візового режиму. Здійснюється зняття багатьох адміністративних заборон на в’їзд іноземних громадян та осіб без громадянства, відкритість вітчизняної економіки для іноземних юридичних осіб, політичних, наукових і професійних міжнародних зв’язків, в умовах сучасності збільшується чисельність іноземців, які прибувають в Україну.

Такі позитивні тенденції, на жаль, мають й інший бік. По–перше, суттєвою проблемою сучасності є нелегальна міграція. Україна є транзитною країною для нелегальних мігрантів, які намагаються проникнути до країн Європейського союзу із країн Азії, але з різних причин осідають на території України. Їх невід’ємні права порушуються, щодо них скоюються протиправні дії. З іншого боку, громадяни розвинених країн теж часто приїжджають в нашу країну з протиправною метою — фінансових шахрайств, шпіонажу, організації наркопостачання, торгівлі людьми, нелегальної міграції, секс–туризму тощо, тим самим завдаючи збитків культурі та престижу України як демократичній державі, сприяють розширенню незаконного тіньового бізнесу. Щорічно кількість таких осіб зростає.

Все це вимагає від органів виконавчої влади здійснення додаткових заходів у цій сфері, причому одним із основних методів забезпечення захисту прав і свобод громадян України, правослухняних іноземців та осіб без громадянства є адміністративний примус, провідне місце в системі якого займає інститут адміністративної відповідальності іноземців та осіб без громадянства.

Отже, дослідження адміністративної відповідальності іноземців та осіб без громадянства зумовлюється важливими міжнародними, політичними соціальними та економічними потребами.

Характеристики
Автор
Галунько В.М.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2019
Кількість сторінок
138
ISBN
978-966-916-887-0
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог