Положення про корабельну службу у Військово-Морських Силах Збройних Сил України

(0)
Артикул: 4525

Переглянути зміст

Видавництво
Видавничий дім "Професіонал"
Рік видання
2022
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Символом української військової звитяги, поруч з козаком, який тримає напоготові рушницю, є козацький човен – чайка, про яку складені легенди. Роками українські військові моряки вдосконалювали свої вміння і навички. Основа ефективності бойових дій на морі полягає в знанні особовим складом основ... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
300 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Символом української військової звитяги, поруч з козаком, який тримає напоготові рушницю, є козацький човен – чайка, про яку складені легенди. Роками українські військові моряки вдосконалювали свої вміння і навички. Основа ефективності бойових дій на морі полягає в знанні особовим складом основ теорії корабля, знання морського театру та інших районів ведення дій. Капітан, офіцери, мічмани, старшини, і матроси повинні досконало знати свій корабель і вміти правильно управляти ним, ефективно використовувати його зброю та технічні засоби. Обов’язки офіцерів, мічманів, старшин, матросів, розподіл по командних пунктах і бойових постах, що є основою бойової організації корабля докладно викладені у бойових інструкціях. Бойові інструкції зводяться в збірник бойових інструкцій особового складу корабля, який додається до книги корабельних розписів. Для однотипних бойових кораблів Головний штаб Головного командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України розробляє і видає типові бойові інструкції.

Видання розраховане на капітанів, офіцерів, мічманів, старшин, і матросів, які прагнуть вдосконалювати свою бойову підготовку і підвищувати рівень знань. Практичний посібник стане в нагоді широкому колу читачів, які прагнуть вивчити основи організації корабельної служби, заходів щодо забезпечення високої бойової готовності і безпеки кораблів у морі та пунктах базування, обов’язків службових осіб, організації бойової підготовки, правил несення служби корабельних нарядів і встановлення військових морських ритуалів на кораблях Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Характеристики
Видавництво
Видавничий дім "Професіонал"
Тип видання
Закон
Рік видання
2022
Кількість сторінок
304
ISBN
978-611-01-2625-0
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог