Новинка

Положення про корабельну службу у Військово-Морських Силах Збройних Сил України

(0)
Артикул: 4525

Смотреть содержание

Издательство
Видавничий дім "Професіонал"
Год издания
2022
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Символом української військової звитяги, поруч з козаком, який тримає напоготові рушницю, є козацький човен – чайка, про яку складені легенди. Роками українські військові моряки вдосконалювали свої вміння і навички. Основа ефективності бойових дій на морі полягає в знанні особовим складом основ... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
300 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 16.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 35 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Символом української військової звитяги, поруч з козаком, який тримає напоготові рушницю, є козацький човен – чайка, про яку складені легенди. Роками українські військові моряки вдосконалювали свої вміння і навички. Основа ефективності бойових дій на морі полягає в знанні особовим складом основ теорії корабля, знання морського театру та інших районів ведення дій. Капітан, офіцери, мічмани, старшини, і матроси повинні досконало знати свій корабель і вміти правильно управляти ним, ефективно використовувати його зброю та технічні засоби. Обов’язки офіцерів, мічманів, старшин, матросів, розподіл по командних пунктах і бойових постах, що є основою бойової організації корабля докладно викладені у бойових інструкціях. Бойові інструкції зводяться в збірник бойових інструкцій особового складу корабля, який додається до книги корабельних розписів. Для однотипних бойових кораблів Головний штаб Головного командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України розробляє і видає типові бойові інструкції.

Видання розраховане на капітанів, офіцерів, мічманів, старшин, і матросів, які прагнуть вдосконалювати свою бойову підготовку і підвищувати рівень знань. Практичний посібник стане в нагоді широкому колу читачів, які прагнуть вивчити основи організації корабельної служби, заходів щодо забезпечення високої бойової готовності і безпеки кораблів у морі та пунктах базування, обов’язків службових осіб, організації бойової підготовки, правил несення служби корабельних нарядів і встановлення військових морських ритуалів на кораблях Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Характеристики
Издательство
Видавничий дім "Професіонал"
Тип издания
Закон
Год издания
2022
Количество страниц
304
ISBN
978-611-01-2625-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог