Порядок доступу до публічної інформації. Законодавство. Судова практика. Коментар

(0)
Артикул: 154243
Порядок доступу до публічної інформації. Законодавство. Судова практика. Коментар
Автор
Ковальський В.С., ще 1
Видавництво
Юрінком Iнтер
Рік видання
2022
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У збірнику наводяться нормативно-правові акти, які регулюють відносини щодо створення, збирання, одержання, зберігання, використання, поширення, охорони, захисту інформації та доступу до неї. Також надаються матеріали судової практики. Видання розраховане на практикуючих юристів, науковців,... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
400 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У збірнику наводяться нормативно-правові акти, які регулюють відносини щодо створення, збирання, одержання, зберігання, використання, поширення, охорони, захисту інформації та доступу до неї. Також надаються матеріали судової практики.

Видання розраховане на практикуючих юристів, науковців, викладачів, аспірантів і студентів юридичних вищих навчальних закладів.

Передмова
Доступ до публічної інформації складає неодмінну ознаку цівілізації права, його інформаційних відносин.
 
Інформаційне право регулює правовідносини, пов’язані з інформацією, зокрема з її створенням, передачею, зберіганням, володінням, накопиченням, аналізом тощо, а також з різноманітними інформаційними продуктами, товарами та послугами, технологіями, безпекою та, безперечно, з охороною цих правовідносин. Виконуючи зазначені функції, інформаційне право постійно вдосконалюється. В умовах сьогодення інформація починає відігравати про-зідну роль, а інформаційні ресурси визнаються не менш важливими, ніж природні, трудові, фінансові тощо, і становлять економічний, інформаційний та духовний потенціал держави.
 
Право регулює і охороняє інформаційні правовідносини, які можуть мати різний об’єкт (інформаційні продукти, інформаційні технології, інформаційну безпеку), різний предмет (персональні дані, види інформації), різний зміст і офіційна інформація з обмеженим доступом, відкрита офіційна інформація, правова інформація, інформація про право, економічна, соціальна інформація, персональні дані тощо) та різний суб’єктний склад (органи державної влади, органи місцевого самоврядування, ЗМІ, приватні структури, інформаційні агенції тощо), різні методи впливу (безпосередній вплив на учасників інформаційних відносин, рекламний, іміджевий вплив) тощо.
 
Активна діяльність щодо правового захисту в інформаційному просторі має бути правомірною, спрямованою на припинення та усунення наслідків неправомірних діянь правопорушника. На жаль, через низьку інформаційну культуру виникають численні ситуації, які свідчать про невміння захистити свої права. Для кваліфікованого захисту суб’єктивних прав дозволеними законодавством способами, засобами, методами в першу чергу їх необхідно знати, а також володіти правовими механізмами їх реалізації. У цьому аспекті провідну роль, разом з охоронною функцією, відіграє розвиток інформаційно-комунікативної функції права.
Характеристики
Автор
Ковальський В.С., Орлюк О.П.
Видавництво
Юрінком Iнтер
Рік видання
2022
Кількість сторінок
352
ISBN
978-966-667-786-3
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
500
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог