Порядок доступу до публічної інформації. Законодавство. Судова практика. Коментар

(0)
Артикул: 154243
Порядок доступу до публічної інформації. Законодавство. Судова практика. Коментар
Автор
Ковальський В.С., ещё 1
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2022
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У збірнику наводяться нормативно-правові акти, які регулюють відносини щодо створення, збирання, одержання, зберігання, використання, поширення, охорони, захисту інформації та доступу до неї. Також надаються матеріали судової практики. Видання розраховане на практикуючих юристів, науковців,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
400 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У збірнику наводяться нормативно-правові акти, які регулюють відносини щодо створення, збирання, одержання, зберігання, використання, поширення, охорони, захисту інформації та доступу до неї. Також надаються матеріали судової практики.

Видання розраховане на практикуючих юристів, науковців, викладачів, аспірантів і студентів юридичних вищих навчальних закладів.

Предисловие
Доступ до публічної інформації складає неодмінну ознаку цівілізації права, його інформаційних відносин.
 
Інформаційне право регулює правовідносини, пов’язані з інформацією, зокрема з її створенням, передачею, зберіганням, володінням, накопиченням, аналізом тощо, а також з різноманітними інформаційними продуктами, товарами та послугами, технологіями, безпекою та, безперечно, з охороною цих правовідносин. Виконуючи зазначені функції, інформаційне право постійно вдосконалюється. В умовах сьогодення інформація починає відігравати про-зідну роль, а інформаційні ресурси визнаються не менш важливими, ніж природні, трудові, фінансові тощо, і становлять економічний, інформаційний та духовний потенціал держави.
 
Право регулює і охороняє інформаційні правовідносини, які можуть мати різний об’єкт (інформаційні продукти, інформаційні технології, інформаційну безпеку), різний предмет (персональні дані, види інформації), різний зміст і офіційна інформація з обмеженим доступом, відкрита офіційна інформація, правова інформація, інформація про право, економічна, соціальна інформація, персональні дані тощо) та різний суб’єктний склад (органи державної влади, органи місцевого самоврядування, ЗМІ, приватні структури, інформаційні агенції тощо), різні методи впливу (безпосередній вплив на учасників інформаційних відносин, рекламний, іміджевий вплив) тощо.
 
Активна діяльність щодо правового захисту в інформаційному просторі має бути правомірною, спрямованою на припинення та усунення наслідків неправомірних діянь правопорушника. На жаль, через низьку інформаційну культуру виникають численні ситуації, які свідчать про невміння захистити свої права. Для кваліфікованого захисту суб’єктивних прав дозволеними законодавством способами, засобами, методами в першу чергу їх необхідно знати, а також володіти правовими механізмами їх реалізації. У цьому аспекті провідну роль, разом з охоронною функцією, відіграє розвиток інформаційно-комунікативної функції права.
Характеристики
Автор
Ковальський В.С., Орлюк О.П.
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2022
Количество страниц
352
ISBN
978-966-667-786-3
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог