• Головна
 • Морське право
 • Правове регулювання міжнародної технічної допомоги: стан, тенденції та перспективи розвитку

Правове регулювання міжнародної технічної допомоги: стан, тенденції та перспективи розвитку

(0)
Артикул: 13873
Правове регулювання міжнародної технічної допомоги: стан, тенденції та перспективи розвитку

Переглянути зміст

Автор
Братко І.В.
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2011
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Монографія присвячена дослідженню актуальних теоретичних та практичних питань регулювання надання та використання міжнародної технічної допомоги на основі аналізу широкого кола міжнародно-правових документів, показано розвиток міжнародних правовідносин між країнами-донорами,... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
290 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Монографія присвячена дослідженню актуальних теоретичних та практичних питань регулювання надання та використання міжнародної технічної допомоги на основі аналізу широкого кола міжнародно-правових документів, показано розвиток міжнародних правовідносин між країнами-донорами, країнами-рецепієнтами та міжнародними організаціями.

Розглянуто теоретико-методологічні особливості норм міжнародного права у сфері надання та використання міжнародної технічної допомоги. 

Досліджено теоретичні та практичні питання, пов'язані з імплементацією міжнародних угод у сфері надання та використання міжнародної технічної допомоги у законодавство України.

Книга розрахована на науковців, викладачів, аспірантів, студентів спеціальностей міжнародне право та міжнародні відносини. 

Передмова

Розвиток міжнародних економічних відносин між країнами з різним рівнем економічного розвитку відбувається під впливом глобалізації економіки та світових інтеграційних процесів. Частиною цих міжнародних відносин є відносини між донорами (міжнародними організаціями та індустріально розвиненими країнами) та країнами-реципієнтами, що реалізуються у сфері надання та використання міжнародної технічної допомоги. Основним завданням такої допомоги стало забезпечення гармонійного розвитку міжнародної спільноти та сприяння позитивним економічним та соціальним перетворенням у країнах-реципієнтах.

Міжнародна технічна допомога відіграє важливу роль у впровадженні сталого розвитку міжнародної спільноти. Як інструмент міжнародного співробітництва між країнами з різним рівнем економічного розвитку, міжнародна технічна допомога застосовується у вирішенні таких глобальних проблем людства як ліквідація крайньої бідності та голоду, скорочення дитячої смертності та покращення охорони материнства, боротьба з ВІЛ/СНІДом, малярією та іншими захворюваннями, забезпечення екологічної сталості тощо.

Україна як країна-реципієнт завдяки міжнародній технічній допомозі має можливість отримувати передовий досвід індустріально розвинених країн та впроваджувати його при реформуванні своєї економіки та реалізації загальнодержавної програми європейської інтеграції.

Між Україною та донорами укладено більше ніж 50 міжнародних угод у сфері надання та використання міжнародної технічної допомоги. Практика багаторічного співробітництва України у цій сфері свідчить про необхідність формування нового підходу до розуміння ролі та суті міжнародної технічної допомоги при реалізації державної політики міжнародної інтеграції України, сталого економічного розвитку, забезпечення інтересів держави на зовнішньому ринку. Такий підхід узгоджується з положеннями Паризької декларації щодо підвищення ефективності зовнішньої допомоги 2005 року, до якої Україна приєдналася згідно з Указом Президента України від 19 квітня 2007 р. № 325. Прийняття цього першого універсального міжнародного документу у сфері надання та використання міжнародної допомоги засвідчило прагнення держав та міжнародних організацій встановити єдині правила взаємодії між країнами з різним рівнем економічного розвитку та визначити права та обов’язки між ними у цій сфері міжнародних відносин задля забезпечення сталого розвитку міжнародної спільноти.

Мета та наукова спрямованість даної роботи полягають у дослідженні правовідносин між країнами з різним рівнем економічного розвитку та визначення особливостей правового регулювання міжнародних відносин, пов’язаних з наданням та використанням міжнародної технічної допомоги. Практичне значення цього дослідження полягає у можливості розв’язання теоретичних та практичних проблем залучення та раціонального використання ресурсів міжнародної допомоги, що надається донорами для забезпечення сталого розвитку України.

Характеристики
Автор
Братко І.В.
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2011
Кількість сторінок
248
ISBN
978-966-438-444-2
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог