• Главная
 • Морское право
 • Правове регулювання міжнародної технічної допомоги: стан, тенденції та перспективи розвитку

Правове регулювання міжнародної технічної допомоги: стан, тенденції та перспективи розвитку

(0)
Артикул: 13873
Правове регулювання міжнародної технічної допомоги: стан, тенденції та перспективи розвитку

Смотреть содержание

Автор
Братко І.В.
Издательство
Фенікс
Год издания
2011
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографія присвячена дослідженню актуальних теоретичних та практичних питань регулювання надання та використання міжнародної технічної допомоги на основі аналізу широкого кола міжнародно-правових документів, показано розвиток міжнародних правовідносин між країнами-донорами,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографія присвячена дослідженню актуальних теоретичних та практичних питань регулювання надання та використання міжнародної технічної допомоги на основі аналізу широкого кола міжнародно-правових документів, показано розвиток міжнародних правовідносин між країнами-донорами, країнами-рецепієнтами та міжнародними організаціями.

Розглянуто теоретико-методологічні особливості норм міжнародного права у сфері надання та використання міжнародної технічної допомоги. 

Досліджено теоретичні та практичні питання, пов'язані з імплементацією міжнародних угод у сфері надання та використання міжнародної технічної допомоги у законодавство України.

Книга розрахована на науковців, викладачів, аспірантів, студентів спеціальностей міжнародне право та міжнародні відносини. 

Предисловие

Розвиток міжнародних економічних відносин між країнами з різним рівнем економічного розвитку відбувається під впливом глобалізації економіки та світових інтеграційних процесів. Частиною цих міжнародних відносин є відносини між донорами (міжнародними організаціями та індустріально розвиненими країнами) та країнами-реципієнтами, що реалізуються у сфері надання та використання міжнародної технічної допомоги. Основним завданням такої допомоги стало забезпечення гармонійного розвитку міжнародної спільноти та сприяння позитивним економічним та соціальним перетворенням у країнах-реципієнтах.

Міжнародна технічна допомога відіграє важливу роль у впровадженні сталого розвитку міжнародної спільноти. Як інструмент міжнародного співробітництва між країнами з різним рівнем економічного розвитку, міжнародна технічна допомога застосовується у вирішенні таких глобальних проблем людства як ліквідація крайньої бідності та голоду, скорочення дитячої смертності та покращення охорони материнства, боротьба з ВІЛ/СНІДом, малярією та іншими захворюваннями, забезпечення екологічної сталості тощо.

Україна як країна-реципієнт завдяки міжнародній технічній допомозі має можливість отримувати передовий досвід індустріально розвинених країн та впроваджувати його при реформуванні своєї економіки та реалізації загальнодержавної програми європейської інтеграції.

Між Україною та донорами укладено більше ніж 50 міжнародних угод у сфері надання та використання міжнародної технічної допомоги. Практика багаторічного співробітництва України у цій сфері свідчить про необхідність формування нового підходу до розуміння ролі та суті міжнародної технічної допомоги при реалізації державної політики міжнародної інтеграції України, сталого економічного розвитку, забезпечення інтересів держави на зовнішньому ринку. Такий підхід узгоджується з положеннями Паризької декларації щодо підвищення ефективності зовнішньої допомоги 2005 року, до якої Україна приєдналася згідно з Указом Президента України від 19 квітня 2007 р. № 325. Прийняття цього першого універсального міжнародного документу у сфері надання та використання міжнародної допомоги засвідчило прагнення держав та міжнародних організацій встановити єдині правила взаємодії між країнами з різним рівнем економічного розвитку та визначити права та обов’язки між ними у цій сфері міжнародних відносин задля забезпечення сталого розвитку міжнародної спільноти.

Мета та наукова спрямованість даної роботи полягають у дослідженні правовідносин між країнами з різним рівнем економічного розвитку та визначення особливостей правового регулювання міжнародних відносин, пов’язаних з наданням та використанням міжнародної технічної допомоги. Практичне значення цього дослідження полягає у можливості розв’язання теоретичних та практичних проблем залучення та раціонального використання ресурсів міжнародної допомоги, що надається донорами для забезпечення сталого розвитку України.

Характеристики
Автор
Братко І.В.
Издательство
Фенікс
Год издания
2011
Количество страниц
248
ISBN
978-966-438-444-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог