Новинка!

Провадження у справах з митних спорів в адміністративному судочинстві України

(0)
Артикул: 4944

Переглянути зміст

Автор
Оніщик Ю.В., ще 1
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2022
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Монографію присвячено сутності та особливостям провадження у справах з митних спорів в адміністративному судочинстві України, а також формуванню напрямів підвищення ефективності у цій сфері. Монографія може бути цікавою для адвокатів, митних органів, суддів, фізичних та юридичних осіб, що... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
410 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Монографію присвячено сутності та особливостям провадження у справах з митних спорів в адміністративному судочинстві України, а також формуванню напрямів підвищення ефективності у цій сфері.

Монографія може бути цікавою для адвокатів, митних органів, суддів, фізичних та юридичних осіб, що переміщують предмети через митний кордон України, науковців, здобувачів вищої освіти, а також для всіх, хто цікавиться питаннями провадження у справах з митних спорів в адміністративному судочинстві.

Передмова

Комплексний характер митних відносин ускладнює застосування правових норм у  галузі митного регулювання. Наслідком цього є прогалини і колізії, які створюють можливості неоднозначного тлумачення законодавчих положень. За таких обставин виникають суперечності щодо застосування норм законодавства України з питань митної справи, що зумовлює виникнення конфліктів між підвладними та владними суб’єктами митних відносин. Такі конфлікти у митній сфері є передумовою виникнення митних спорів. Найбільш дієвим способом розв’язання митних спорів є  їх вирішення в порядку адміністративного судочинства.

Митні спори є  однією із поширених і  складних категорій справ. Складність для правозастосовної судової практики розгляду таких справ виявляється в  тому, що чинне законодавство не містить поняття «митний спір» та не виокремлює характерні ознаки спорів, які виникають між митними органами та фізичними чи юридичними особами, що здійснюють дії щодо переміщення предметів через митний кордон України. Ефективність розгляду та вирішення митних спорів в судовому порядку, залежить від ряду об’єктивних і суб’єктивних чинників, ключовим із яких є чітке розуміння сутності та специфіки провадження у справах з митних спорів в адміністративному судочинстві. Однак цілісного уявлення про провадження у справах з митних спорів в адміністративному судочинстві України не сформовано.

Останнім часом проблемам розгляду різних публічно-правових спорів в адміністративному судочинстві приділяється значна увага. Незважаючи на багатоманітність наукових джерел, в яких досліджувались особливості судового розгляду окремих категорій адміністративних справ, особливості провадження у справах з митних спорів в адміністративному судочинстві залишились поза увагою. Усі перераховані обставини у  їх комплексі зумовлюють нагальну потребу у дослідженні провадження у справах з митних спорів в адміністративному судочинстві України.

Характеристики
Автор
Оніщик Ю.В., Толстолуцька М.М.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2022
Кількість сторінок
166
ISBN
978-966-289-607-7
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
200
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог