• Головна
 • Адміністративне право
 • Публічне адміністрування у сфері організації та функціонування коледжів в Україні: історія, зарубіжний досвід, сучасний стан та тенденції розвитку

Публічне адміністрування у сфері організації та функціонування коледжів в Україні: історія, зарубіжний досвід, сучасний стан та тенденції розвитку

(0)
Артикул: 15358
Публічне адміністрування у сфері організації та функціонування коледжів в Україні: історія, зарубіжний досвід, сучасний стан та тенденції розвитку

Переглянути зміст

Автор
Губанова Т.О.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2018
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У монографії наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення наукової проблеми, що полягає в розкритті сутності публічного адміністрування у сфері організації й функціонування коледжів в Україні та у формулюванні пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства в досліджуваній сфері. ... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
650 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У монографії наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення наукової проблеми, що полягає в розкритті сутності публічного адміністрування у сфері організації й функціонування коледжів в Україні та у формулюванні пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства в досліджуваній сфері. 

Проблеми, з якими стикнулися сьогодні коледжі, потребують термінового вирішення, внесення змін або розроблення відповідних нормативно-правових актів, проведення роз’яснювальної роботи Міністерством освіти і науки України. Головне завдання сучасних освітянських реформ – не втратити цілу систему підготовки фахівців середньої ланки, які завжди були затребуваними в українській економіці.

Монографія стане в нагоді науковцям, викладачам, аспірантам і студентам закладів вищої освіти юридичного профілю, іншим працівникам закладів вищої освіти та всім, хто бажає поглибити свої знання з теоретичних і практичних питань щодо організації й функціонування коледжів.

Передмова

Розвиток людської спільноти значною мірою визначається ста­ном освіти й науки. У зв’язку з розширенням Європейського Союзу, процесом зближення України з Європейським Союзом одним з основних напрямів євроінтеграції нашої держави є реформи в галузі освіти, зокрема вищої. При цьому головний пріоритет роз­витку сучасної вищої освіти України спрямований на входження в загальноєвропейський і світовий освітній простір, гармоніза­цію національних та міжнародних вимог до підготовки фахівців. У процесі реалізації зазначеного наміру необхідно модернізувати українську модель вищої освіти з урахуванням загальносвітових і європейських тенденцій, власного історичного розвитку та вну­трішньої ситуації в державі.

Водночас перехід України до інформаційно-технологічного суспільства та демократичні зміни в соціально-економічному роз­витку держави потребують створення принципово нової ланки в загальній системі освіти – вищої професійної освіти, до якої нале­жать і коледжі. Станом на 01 вересня 2018 року в Україні функці­онує 611 коледжів, серед яких 356 закладів державної форми влас­ності, 131 – комунальної форми власності, 124 – приватної форми власності. На сьогодні відповідно до чинного законодавства коле­джі належать до системи вищої освіти. Вони поки що функціону­ють як самостійні заклади вищої освіти або як структурні підроз­діли закладів вищої освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації. З 2016 року коледжі поставлені перед вибором: або залишитися у вищій освіті та дублювати університети й готувати бакалаврів, або перейти в професійно-технічну освіту, що фактично ліквідує освітній рівень, який забезпечує підготовку практико-орієнтованих фахівців із вищою освітою початкового та першого рівня.

Проблеми, з якими стикнулися сьогодні коледжі, потребу­ють термінового вирішення, внесення змін або розроблення відповідних нормативно-правових актів, проведення роз’ясню­вальної роботи Міністерством освіти і науки України.

Головне завдання сьогоднішніх освітянських реформ – не втратити цілу систему підготовки фахівців середньої ланки, які завжди були затребуваними в українській економіці. Якщо донедавна таку освіту розглядали як простий засіб відтворення «робочої сили», то в сучасних умовах – як джерело активного відродження й зростання економічно та соціально активних груп населення, які можуть працювати в усіх сферах суспільного виробництва.

Саме під таким кутом зору в монографії здійснюється розгляд специ­фічних особливостей адміністративно-правового регулювання діяльності коледжів.

Характеристики
Автор
Губанова Т.О.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Тип видання
Монографія
Рік видання
2018
Кількість сторінок
344
ISBN
978-966-916-673-9
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
1 кг
Формат
170х240 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог