• Главная
 • Административное право
 • Публічне адміністрування у сфері організації та функціонування коледжів в Україні: історія, зарубіжний досвід, сучасний стан та тенденції розвитку

Публічне адміністрування у сфері організації та функціонування коледжів в Україні: історія, зарубіжний досвід, сучасний стан та тенденції розвитку

(0)
Артикул: 15358
Публічне адміністрування у сфері організації та функціонування коледжів в Україні: історія, зарубіжний досвід, сучасний стан та тенденції розвитку

Смотреть содержание

Автор
Губанова Т.О.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення наукової проблеми, що полягає в розкритті сутності публічного адміністрування у сфері організації й функціонування коледжів в Україні та у формулюванні пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства в досліджуваній сфері. ... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
800 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення наукової проблеми, що полягає в розкритті сутності публічного адміністрування у сфері організації й функціонування коледжів в Україні та у формулюванні пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства в досліджуваній сфері. 

Проблеми, з якими стикнулися сьогодні коледжі, потребують термінового вирішення, внесення змін або розроблення відповідних нормативно-правових актів, проведення роз’яснювальної роботи Міністерством освіти і науки України. Головне завдання сучасних освітянських реформ – не втратити цілу систему підготовки фахівців середньої ланки, які завжди були затребуваними в українській економіці.

Монографія стане в нагоді науковцям, викладачам, аспірантам і студентам закладів вищої освіти юридичного профілю, іншим працівникам закладів вищої освіти та всім, хто бажає поглибити свої знання з теоретичних і практичних питань щодо організації й функціонування коледжів.

Предисловие

Розвиток людської спільноти значною мірою визначається ста­ном освіти й науки. У зв’язку з розширенням Європейського Союзу, процесом зближення України з Європейським Союзом одним з основних напрямів євроінтеграції нашої держави є реформи в галузі освіти, зокрема вищої. При цьому головний пріоритет роз­витку сучасної вищої освіти України спрямований на входження в загальноєвропейський і світовий освітній простір, гармоніза­цію національних та міжнародних вимог до підготовки фахівців. У процесі реалізації зазначеного наміру необхідно модернізувати українську модель вищої освіти з урахуванням загальносвітових і європейських тенденцій, власного історичного розвитку та вну­трішньої ситуації в державі.

Водночас перехід України до інформаційно-технологічного суспільства та демократичні зміни в соціально-економічному роз­витку держави потребують створення принципово нової ланки в загальній системі освіти – вищої професійної освіти, до якої нале­жать і коледжі. Станом на 01 вересня 2018 року в Україні функці­онує 611 коледжів, серед яких 356 закладів державної форми влас­ності, 131 – комунальної форми власності, 124 – приватної форми власності. На сьогодні відповідно до чинного законодавства коле­джі належать до системи вищої освіти. Вони поки що функціону­ють як самостійні заклади вищої освіти або як структурні підроз­діли закладів вищої освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації. З 2016 року коледжі поставлені перед вибором: або залишитися у вищій освіті та дублювати університети й готувати бакалаврів, або перейти в професійно-технічну освіту, що фактично ліквідує освітній рівень, який забезпечує підготовку практико-орієнтованих фахівців із вищою освітою початкового та першого рівня.

Проблеми, з якими стикнулися сьогодні коледжі, потребу­ють термінового вирішення, внесення змін або розроблення відповідних нормативно-правових актів, проведення роз’ясню­вальної роботи Міністерством освіти і науки України.

Головне завдання сьогоднішніх освітянських реформ – не втратити цілу систему підготовки фахівців середньої ланки, які завжди були затребуваними в українській економіці. Якщо донедавна таку освіту розглядали як простий засіб відтворення «робочої сили», то в сучасних умовах – як джерело активного відродження й зростання економічно та соціально активних груп населення, які можуть працювати в усіх сферах суспільного виробництва.

Саме під таким кутом зору в монографії здійснюється розгляд специ­фічних особливостей адміністративно-правового регулювання діяльності коледжів.

Характеристики
Автор
Губанова Т.О.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Тип издания
Монография
Год издания
2018
Количество страниц
344
ISBN
978-966-916-673-9
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог