Римське право

(0)
Артикул: 13997
Римське право

Переглянути зміст

Автор
Харитонов Є.О., ще 1
Видавництво
Юрінком Iнтер
Рік видання
2023
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У підручнику комплексно висвітлюються загальні положення правової системи Стародавнього Риму, основні принципи, головні поняття і категорії римського публічного та приватного права. Для студентів юридичних вузів та факультетів, викладачів, правознавців, усіх, кого цікавлять питання історії... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
580 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У підручнику комплексно висвітлюються загальні положення правової системи Стародавнього Риму, основні принципи, головні поняття і категорії римського публічного та приватного права.

Для студентів юридичних вузів та факультетів, викладачів, правознавців, усіх, кого цікавлять питання історії та теорії права.

Передмова

За останні роки у нашому суспільстві відбулося чимало змін. У правовому житті країни у цивілістичній галузі після прийняття Цивільного, Сімейного, Цивільного процесуального та інших кодексів, які більшою чи меншою мірою реципували положення Римського приватного права, підтвердивши тим самим його цінність, відбулися певні зміни. Приватне право сьогодні активно розвивається.

Публічному праву пощастило менше. Хоча й у цій галузі була прийнята низка важливих законодавчих актів (таких, наприклад, як Кодекс адміністративного судочинства), але кодифікованого закону, який на основі Конституції України визначав би правовий механізм забезпечення публічного правопорядку (як це призначений робити у сфері приватних відносин Цивільний кодекс), поки що немає. Можливо, через недостатню увагу до Римського права, досвідом якого у галузі регулювання і приватних, і публічних відносин скористалися більшість розвинених країн світу.

У будь-якому випадку значення вивчення Римського права не зменшилося. І проблем у цій галузі теж. Це дає підстави сподіватися, що перевидання вітчизняного підручника з Римського права є на часі та буде корисним.

Наостанок не можу не сказати про сумне. За роки, що минули, від нас пішов у Вічність мій співавтор, людина, яка слугувала для мене взірцем якостей Людини і науковця — Опанас Андронович Підопригора. Втрата ця непоправна. Але я тішу себе тим, що перевидання підручника буде ще однією даниною його пам’яті, і душа його буде цьому радіти, як завжди він сам щиро радів добрим ділам.

Є. Харитонов

Характеристики
Автор
Харитонов Є.О., Підопригора О.А.
Видавництво
Юрінком Iнтер
Тип видання
Підручник
Рік видання
2023
Кількість сторінок
528
ISBN
978-966-667-613-2
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
130х200 мм
Наклад
500
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог