Римське право

(0)
Артикул: 13997
Римське право

Смотреть содержание

Автор
Харитонов Є.О., ещё 1
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2023
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У підручнику комплексно висвітлюються загальні положення правової системи Стародавнього Риму, основні принципи, головні поняття і категорії римського публічного та приватного права. Для студентів юридичних вузів та факультетів, викладачів, правознавців, усіх, кого цікавлять питання історії... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
580 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У підручнику комплексно висвітлюються загальні положення правової системи Стародавнього Риму, основні принципи, головні поняття і категорії римського публічного та приватного права.

Для студентів юридичних вузів та факультетів, викладачів, правознавців, усіх, кого цікавлять питання історії та теорії права.

Предисловие

За останні роки у нашому суспільстві відбулося чимало змін. У правовому житті країни у цивілістичній галузі після прийняття Цивільного, Сімейного, Цивільного процесуального та інших кодексів, які більшою чи меншою мірою реципували положення Римського приватного права, підтвердивши тим самим його цінність, відбулися певні зміни. Приватне право сьогодні активно розвивається.

Публічному праву пощастило менше. Хоча й у цій галузі була прийнята низка важливих законодавчих актів (таких, наприклад, як Кодекс адміністративного судочинства), але кодифікованого закону, який на основі Конституції України визначав би правовий механізм забезпечення публічного правопорядку (як це призначений робити у сфері приватних відносин Цивільний кодекс), поки що немає. Можливо, через недостатню увагу до Римського права, досвідом якого у галузі регулювання і приватних, і публічних відносин скористалися більшість розвинених країн світу.

У будь-якому випадку значення вивчення Римського права не зменшилося. І проблем у цій галузі теж. Це дає підстави сподіватися, що перевидання вітчизняного підручника з Римського права є на часі та буде корисним.

Наостанок не можу не сказати про сумне. За роки, що минули, від нас пішов у Вічність мій співавтор, людина, яка слугувала для мене взірцем якостей Людини і науковця — Опанас Андронович Підопригора. Втрата ця непоправна. Але я тішу себе тим, що перевидання підручника буде ще однією даниною його пам’яті, і душа його буде цьому радіти, як завжди він сам щиро радів добрим ділам.

Є. Харитонов

Характеристики
Автор
Харитонов Є.О., Підопригора О.А.
Издательство
Юрінком Iнтер
Тип издания
Учебник
Год издания
2023
Количество страниц
528
ISBN
978-966-667-613-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
130х200 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог