Кримінальне право України. Особлива частина: посібник для підготовки до заліків та іспитів. 3-тє видання, перероблене і доповнене

(0)
Артикул: 15183
Кримінальне право України. Особлива частина: посібник для підготовки до заліків та іспитів. 3-тє видання, перероблене і доповнене

Смотреть содержание

Автор
Тютюгін В.І., ещё 2
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Посібник підготовлений відповідно до навчальної програми курсу з «Кримінального права України» (Загальна та Особлива частини) з урахуванням змін та доповнень, внесених до КК України станом на 1 лютого 2019 року. У ньому надаються стислі відповіді на питання, які виносяться на курсові та державні... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Посібник підготовлений відповідно до навчальної програми курсу з «Кримінального права України» (Загальна та Особлива частини) з урахуванням змін та доповнень, внесених до КК України станом на 1 лютого 2019 року. У ньому надаються стислі відповіді на питання, які виносяться на курсові та державні іспити з цієї дисципліни. 

У підрядкових посиланнях до окремих статей КК наводяться посилання на відповідні рішення Конституційного Суду України, постанови пленумів Верховного Суду України та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. 

У тексті посібника надаються посилання на релевантні правові позиції Верховного Суду з питань, які були предметом його розгляду. 

Запропоновано перелік навчальної та монографічної літератури для самостійної підготовки студентів до іспиту, написання курсових (контрольних) робіт і наукових доповідей.

Призначений для студентів (слухачів, курсантів) юридичних навчальних закладів та юридичних факультетів усіх форм навчання.

Може бути корисним абітурієнтам, аспірантам, науковим та практичним працівникам, а також вступникам до магістратури при підготовці до правничого ЗНО.

Предисловие

Запропонований посібник має на меті надати комплекс послідовно та системно викладених основних теоретичних і практичних положень кримінального права України в стислій, узагальненій формі, акцентуючи увагу студента на основних нормативних та доктринальних положеннях, які вивчаються при засвоєнні зазначеної навчальної дисципліни.

Використання посібника насамперед сприятиме полегшенню підготовки студентів до заліку чи іспиту – дозволить систематизувати їхні знання, уміння та навички, а також визначити основний зміст і приблизний обсяг відповідей на питання та в кінцевому підсумку – забезпечить підвищення рівня їхньої професійної підготовки.

Посібник підготовлено відповідно до навчальної програми курсу «Кримінальне право України» (Загальна та Особлива частини), що викладається студентам (курсантам та слухачам) усіх форм навчання (денної, заочної та вечірньої).

Зміст посібника визначено переліком зразкових питань, які включаються до екзаменаційних білетів. При цьому враховано перелік питань, які виносяться на заліки, а також як на курсові, так і на державні іспити.

Використовуючи посібник, слід, однак, ураховувати, що він містить лише певний мінімальний (базисний) обсяг матеріалу із вказаної навчальної дисципліни і у цьому плані виступає лише своєрідним навчально-довідковим (допоміжним) виданням, яке орієнтує читача і зосереджує його увагу на основних положеннях, що повинні бути ним вивчені та засвоєні при підготовці до заліку чи іспиту з кримінального права і висвітлені під час його складання.

Тому для того, щоб у повному обсязі опанувати матеріал навчальної дисципліни і при складанні заліку чи іспиту виявити необхідний рівень знань, умінь, навичок та на цій підставі надати правильну, всебічну, глибоку, аргументовану, ґрунтовну і систематизовану відповідь на питання, що включені до екзаменаційних білетів, необхідно перш за все і в обов’язковому порядку звернутися до інших джерел:

- До закону про кримінальну відповідальність (Кримінальний кодекс України) та інших нормативно-правових актів;

- Постанов Пленуму Верховного Суду України;

- Правових висновків Верховного Суду, які згідно з ч. 5, 6 ст. 13 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень і повинні враховуватися судами при застосуванні відповідних норм закону про кримінальну відповідальність (ч. 6 ст. 368 КПК).

Необхідно також звернутися до підручників з кримінального права, відповідних навчальних і навчально-методичних посібників, науково-практичних коментарів до закону про кримінальну відповідальність, спеціальної наукової літератури та матеріалів судової практики.

Звертаємо також увагу читачів, що наприкінці кожного питання, з якого Верховний Суд висловив свою правову позицію (сформулював певні висновки), наводяться посилання на відповідні постанови чи ухвали.

Характеристики
Автор
Тютюгін В.І., Комаров О.Д., Рубащенко М.А.
Издательство
Право
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2019
Количество страниц
174
ISBN
978-966-937-605-3
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог