Новинка

46 секунд

(0)
Артикул: 4766

Смотреть содержание

Автор
Ксав'єр Мессінг
Издательство
Дакор
Год издания
2023
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Книга польського фахівця з розвідувальних операцій детально розкриває особливості оперативної діяльності сучасних розвідувальних служб, змальовує образи людей, доля яких — перебувати «в тіні» та водночас у зоні постійного ризику. Автор виокремлює розповідь про операцію «Відлуння», частина... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
346 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Книга польського фахівця з розвідувальних операцій детально розкриває особливості оперативної діяльності сучасних розвідувальних служб, змальовує образи людей, доля яких — перебувати «в тіні» та водночас у зоні постійного ризику. Автор виокремлює розповідь про операцію «Відлуння», частина якої відбувалася в Україні, розповідаючи читачам про те, як міжнародна група офіцерів розвідки здійснила адекватну відповідь на експансію Кремля. 

До свідомості впевнених у непорушності демократичних цінностей європейців спрямовано тривожне попередження про мету, яку давно визначив і йде до неї Кремль задля панування в Європі: дестабілізацію єдності демократичного світу та кожної країни окремо. Москва роками вдало провокує поляризацію суспільств, радикалізацію позицій, конфронтацію, на що спрямовані необмежені кошти й потужні сили. Реалії сучасного життя підтверджують розповідь автора й жорстоко її доповнюють. 

Книгу варто прочитати не тільки любителям «шпигунської» літератури, у вигляді якої вона створена, а й фахівцям з розвідки та всім, хто прагне протистояти країні-агресору.

Предисловие

Для автора книги немає нічого ціннішого за приділений час і довіру читача. Він від першої сторінки несе величезну відповідальність за цей безцінний депозит.

Читач вірить, що з кожним прочитаним словом він переходитиме в інший вимір повсякденної рефлексії. Автор, який поважає читача, не може ігнорувати відверту несправедливість, коли той, ознайомлюючись навіть із вигаданим змістом, натомість віддає своє справжнє «Я».

Ця відповідальність означає, що письменницька недосконалість автора не буде для нього ані найменшим виправданням.

Ксав'єр Мессінг

Характеристики
Автор
Ксав'єр Мессінг
Издательство
Дакор
Год издания
2023
Количество страниц
440
ISBN
978-617-8066-41-3
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
200
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог