Адміністративно-правовий захист інвестицій в Україні

(0)
Артикул: 153823
Адміністративно-правовий захист інвестицій в Україні

Смотреть содержание

Автор
Фесенко О.М.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2020
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографію присвячено проблемі адміністративно-правового захисту інвестицій в Україні.  Визначено його специфічні риси, механізм і шляхи оптимізації. Висвітлено правові режими інвестування та міжнародно-правові стандарти в цій сфері.  Проаналізовано зарубіжний досвід і... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографію присвячено проблемі адміністративно-правового захисту інвестицій в Україні. 

Визначено його специфічні риси, механізм і шляхи оптимізації. Висвітлено правові режими інвестування та міжнародно-правові стандарти в цій сфері. 

Проаналізовано зарубіжний досвід і повноваження правоохоронних органів як суб’єктів захисту інвестицій.

Для наукових, науково-педагогічних працівників, юристів-практиків, здобувачів вищої освіти, а також широкого кола читачів, які цікавляться проблематикою адміністративно-правового захисту інвестицій в Україні.

Предисловие

У сучасному світі транскордонний рух капіталу відіграє дедалі важливіше значення у світовій і національній економіці. Більшість держав, у тому числі Україна, прагнуть до якомога ширшого залучення інвестицій, зокрема іноземних, у національну економіку. Адже вони слугують вагомим чинником структурних економічних перетворень, освоєння нових галузей промисловості, застосування інновацій, що зрештою сприяє стабільному фінансовому розвитку країни, а отже, зростанню добробуту її громадян.

Наша держава з перших місяців незалежності беззаперечним пріоритетом визнала залучення іноземного капіталу у вітчизняну економіку. Розпочалося формування правил його залучення – правового режиму іноземного інвестування. У зв’язку з цим загострилася потреба у формуванні привабливого інвестиційного клімату, без якого здійснення поставлених завдань у короткостроковій перспективі є вкрай складним, а в окремих випадках і зовсім неможливим. У межах дослідження правового забезпечення захисту прав й інтересів національних та іноземних інвесторів, які здійснюють інвестиції на території України, варто зауважити, що одним з найбільш значущих факторів у процесі формування сприятливого інвестиційного клімату є високий рівень національного правового захисту інвестицій.

Найважливішою складовою правового захисту національних та іноземних інвестицій є система державних гарантій захисту прав інвесторів. На жаль, низка об’єктивних і суб’єктивних факторів, непродуманість, стихійність, незбалансованість, недалекоглядність інвестиційної політики зумовили поширення випадків порушення прав інвесторів у процесі їх інвестиційної діяльності. Зазначене актуалізує питання правового, зокрема адміністративно-правового, захисту прав інвесторів в Україні.

Потреба в посиленні правового захисту інвестицій, наявність низки протиріч і неузгодженостей у чинному інвестиційному законодавстві та практиці його застосування, відсутність комплексних наукових розробок з цієї проблематики обумовлюють актуальність обраної теми дослідження, що сприятиме виробленню концептуальної моделі адміністративно-правового захисту суспільних відносин у сфері інвестицій.

У монографії визначено систему й особливості адміністративно-правового захисту інвестицій в Україні, розроблено науково обґрунтовані пропозиції щодо його розвитку й удосконалення. Видання присвячене встановленню закономірностей і шляхів оптимізації інституту захисту інвестицій, визначенню ролі правоохоронних органів у цьому процесі.

Характеристики
Автор
Фесенко О.М.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2020
Количество страниц
580
ISBN
978-966-992-380-6
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог