Альтернативне вирішення спорів. Підручник

(0)
Артикул: 153809
Альтернативне вирішення спорів. Підручник

Смотреть содержание

Автор
Притика Ю.Д.
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Підручник підготовлений з урахуванням новітніх підходів до дослідження альтернативних способів вирішення спорів та актуального законодавства України та деяких європейських країн.  Здійснено загальну характеристику альтернативних способів вирішення спорів, досліджено джерела правового... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Підручник підготовлений з урахуванням новітніх підходів до дослідження альтернативних способів вирішення спорів та актуального законодавства України та деяких європейських країн. 

Здійснено загальну характеристику альтернативних способів вирішення спорів, досліджено джерела правового регулювання альтернативних способів вирішення спорів. 

Особливу увагу приділено медіації, третейському розгляду та міжнародному комерційному арбітражу.

Для студентів юридичних закладів вищої освіти, науковців, суддів, адвокатів, юристів-практиків та практикуючих юристів.

Предисловие

Обрання Україною європейського вектору розвитку потребує якісного удосконалення економіко-правового підґрунтя функціонування суспільства та зумовлює запровадження державою потужного інструментарію правових гарантій захисту прав та інтересів особи.

Наведений інструментарій включає численні альтернативні способи вирішення спорів, що забезпечують оперативне, об’єктивне та компетентне вирішення правових спорів та конфліктів, які виникають між учасниками приватноправових відносин.

Альтернативне вирішення спорів можна визначити як застосування альтернативного (без звернення до державних інституцій) способу вирішення спору і врегулювання правового конфлікту, або комбінації таких способів для забезпечення швидкого та ефективного урегулювання суперечностей, що виникли між сторонами, досягнення найбільш взаємоприйнятної угоди між учасниками спору.

Можемо констатувати, що під час застосування альтернативних способів вирішення спорів склався особливий правовий режим, що має суттєві відмінності від класичного цивільного процесу. Наведені відмінності обумовлені як методом, так і принципами, покладеними в основу альтернативного вирішення спорів. У процесуальному праві домінує імперативний метод з поодинокими вкрапленнями диспозитивності, щодо альтернативного вирішення спорів простежується протилежна тенденція.

Запровадження альтернативного вирішення спорів є невід’ємною складовою процесу європейської інтеграції України. Особливістю формування альтернативного вирішення спорів в Україні є те, що у контексті європейської інтеграції воно має розглядатися як двосторонній процес. З одного боку, створення системи альтернативного вирішення спорів є частиною досягнення Україною відповідності «юридичному критерію» членства в Європейському Союзі. З іншого боку, європейська спрямованість України створює необхідні передумови для розвитку альтернативного вирішення спорів, оскільки у європейських країнах накопичений значний досвід у сфері АВС.

Цей посібник є спробою комплексного висвітлення теоретичних і практичних проблем використання альтернативних способів вирішення спорів.

Колектив авторів сподівається, що отримані результати наукового дослідження альтернативних способів вирішення спорів стануть у нагоді студентам юридичних закладів вищої освіти, науковцям, суддям, адвокатам, юристам-практикам та усьому правничому загалу.

Головний редактор видання

доктор юридичних наук, професор,

завідувач кафедри цивільного процесу Інституту права

Київського національного університету імені Тараса Шевченка,

арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду

при Торгово-промисловій палаті України [ІСАС),

Заслужений юрист України

Ю. Д. Притика

Характеристики
Автор
Притика Ю.Д.
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2021
Количество страниц
436
ISBN
978-617-7679-76-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог