Автомобільні перевезення. Захист та експертиза у справах про ДТП. Настільна книга водія та його захисника

(0)
Артикул: 153381
Автомобільні перевезення. Захист та експертиза у справах про ДТП. Настільна книга водія та його захисника

Смотреть содержание

Автор
Шевченко В.І., ещё 6
Год издания
2016
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Беручись за написання цієї книги-посібника, назва якої говорить сама за себе, автори - а це високопрофесійні фахівці в галузі юриспруденції, автомобільного транспорту, інженерно-технічної експертизи та страхування - ставили перед собою дві задачі: з одного боку надати практичні поради експерта і... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Беручись за написання цієї книги-посібника, назва якої говорить сама за себе, автори - а це високопрофесійні фахівці в галузі юриспруденції, автомобільного транспорту, інженерно-технічної експертизи та страхування - ставили перед собою дві задачі: з одного боку надати практичні поради експерта і адвоката водіям, які потрапили у дорожньо-транспортну пригоду (ДТП), щодо юридичного і технічного обґрунтування їх показів та подальших дій, а з іншого боку, звернути увагу громадськості на нечуваний ріст аварійності на автомобільному транспорті. 

Отже, автори адресують цю книгу перш за все водіям, власникам транспортних засобів та адвокатам, що стоять на захисті прав і свобод водіїв. Не займаючись зайвою рекламою, ми твердо переконані, що вона повинна бути у «бардачку» кожного автомобіля і на столі у кожного адвоката. До неї варто звертатись повсякчас, а не лише тоді, коли сталась ДТП.

Вона не просто повинна лежати на очах водія, а йому слід було б, сідаючи перед поїздкою за кермо, взяти її хоча б у руки. Сама наявність книги поверне думки водія до реальної дорожньої ситуації, нагадуватиме про можливу небезпеку в дорозі і тим самим спонукатиме його до ввічливого ставлення до вимог Правил дорожнього руху України і належного їх виконання.

Вона для водія відіграватиме роль першої допомоги адвоката й експерта при вирішенні складних питань, що виникають на дорозі у нестандартних ситуаціях.

Книга буде корисною і аварійним комісарам страхових компаній, інспекторам поліції, слідчим, прокурорам та суддям, які займаються розслідуванням та розглядом кримінальних проваджень та адміністративних чи цивільних справ, пов’язаних як із ДТП, так і з автомобільним транспортом загалом.

Характеристики
Автор
Шевченко В.І., Володарський В.Л., Рафалюк Б.І., Ізовітова Л.П., Костюченко Л.М., Головченко Л.М., Лясковский В.Г.
Год издания
2016
Количество страниц
424
ISBN
978-966-457-090-6
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог