Безпечна медична практика. Захист лікаря від претензій пацієнтів

(0)
Артикул: 154082
Безпечна медична практика. Захист лікаря від претензій пацієнтів

Смотреть содержание

Автор
Юдін О.Ю.
Издательство
Інтерсервіс
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Останніми роками ми спостерігаємо тенденцію до зростання зневажливого, зухвалого, образливого ставлення пацієнтів до лікарів. Сьогодні не соромляться кривдити людину в білому халаті, якщо, на думку зовсім не завжди освіченого пацієнта, результат лікування виявився не таким, як собі фантазував... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Останніми роками ми спостерігаємо тенденцію до зростання зневажливого, зухвалого, образливого ставлення пацієнтів до лікарів. Сьогодні не соромляться кривдити людину в білому халаті, якщо, на думку зовсім не завжди освіченого пацієнта, результат лікування виявився не таким, як собі фантазував сам пацієнт. Скарги, образи, вимагання грошей, цькування в соціальних мережах, репортажі журналістів, які не завжди намагаються осягнути суть питання, — це аж ніяк не все, із чим зіштовхується сьогодні лікар-практик. І здебільшого лікар залишається сам на сам зі своїми проблемами.

Про те, як грамотно протистояти всьому цьому, ви дізнаєтеся з книги, в якій є й необхідна теорія, й практичні поради з прикладами з реальної практики захисту прав лікаря. Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся, що можна й потрібно давати відсіч грубіянам і здирникам. Ця книга дозволить кожному лікарю знайти відповіді на різноманітні питання правового захисту своєї діяльності. Вона буде корисна як лікарю, так і юристу, який планує пов’язати свою практику із захистом прав лікарів.

Предисловие
Пацієнт, що скандалить, пхає свій телефон в обличчя та горлає, що всіх засудить; юристи, які погрожують лікарю «проблемами», якщо той негайно не виплатить необхідну суму грошей; зухвалі журналісти, які прикриваються своїми посвідченнями і знімають замовні репортажі; проплачені активісти незліченних громадських організацій із захисту пацієнтів...
 
Картина знайома кожному лікарю-практику.
 
Часто в таких ситуаціях лікар не може себе захистити, оскільки або він не знає, як це зробити, тобто не знає елементарних норм законодавства, яке захищає інтереси лікаря, або наше законодавство неповно, нечітко, двозначно регулює відносини, що виникають між лікарем і пацієнтом, а лікар не подбав заздалегідь про те, щоб самостійно усунути цей недолік.
 
Ця книга допоможе і лікарям, і клінікам будь-якої форми власності самостійно побудувати систему безпечних відносин із пацієнтами, а також навчить, як грамотно протистояти різноманітним спробам тиску й шантажу, що зрештою збереже ваші нерви і гроші.
 
Ця книга, як і моя попередня книга «Приватна медична практика», написана спеціально для лікарів у дуже легкій і доступній формі. Хто встиг прочитати мою першу книгу, знає, що це правда.
 
Пишучи цю книгу, я так само керувався триєдиним правилом:
 
 •  Просто!
 •  Зрозуміло!
 • Застосовно!
Вам не доведеться купувати словник юридичних термінів, щоби розібратися з текстом, який написав юрист. Здобуваючи корисні і застосовні на практиці знання, ви також будете насолоджуватися легким читанням.
 
Тож, друзі мої, не барімося — вперед будувати безпечну медичну практику!
 
Читаємо, думаємо, робимо!
Характеристики
Автор
Юдін О.Ю.
Издательство
Інтерсервіс
Год издания
2020
Количество страниц
186
ISBN
978-966-999-172-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог